HP Pavilion laptop görüntü vermiyor

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Computer Specs: Ryzen 5 5600, RX 6700 XT, B450, 8+8 3200 DDR4 Ram, Windows 11 Home,

Monitor: Dell G2722HS 27" 165Hz 1ms 1080p IPS + Sony TV

Equipment: Keyboard G513 Carbon, Mouse G305, Whell G29, Headphone Razer Blackshark V2 X

Other Devices: iPhone 14 Pro (UK), Apple Watch 7 Green 45mm Cellular
Meslek
Askeri Personel
HP Pavilion G6-1185ST
İntel i5 2. Nesil
Ekran kartı AMD (ama PC açılmadığından tam adını bilmiyorum)
RAM 4 GB (1x4)

Benim laptopta hiçbir sorun yoktu. RAM yükseltmek niyetiyle RAM'i söküp kodunu alıp geri taktım, ama bilgisayar açılmıyor. İnternet ve açma tuşundaki ışık yanıyor, PC'nin içinden fanın sesi geliyor ama görüntü gelmiyor. RAM'i tekrar söküp taktım işe yaramadı. Format sorunu çözer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüntü gelmiyor ise format atmak bu durumu neden çözsün sorunu ekranda aramanız lazım.
Eski rami takıp tekrar denermisiniz? böylece sorunun nedeni anlaşılmış olur.
Yeni RAM almadım eskisini çıkarıp geri taktım ama sorun düzelmedi. Bugün bir bilgisayarcıya götürdüm sorunun ne olduğunu öğrenirsem açıklama yaparım.

RAM'i tam oturtamadıysan ondan olmuştur. Tırnakları çentiğe oturtacak şekilde yerleştirdim diyorsan fişi ve bataryayı çıkarıp 10dk bekleyip sonra toplayıp açmayı deneyebilirdin. Masraf çıkardı derse bilgisayarcıda gene de dene derim.
Dediğini de denedim ama işe yaramadı. Babamın arkadaşlarından biri zaten bozuk bir parça yoksa fazla fiyat söylemez.

Laptop da ram çıkarmadan önce bataryayı çıkarmamıştım ram yanmış. konuyu kapatırsanız sevinirm

Yeni konular

Geri
Yukarı