HP Victus 15 FA1039NT LoL'de düşük FPS veriyor

Evet orada da dengeli yazıyor beş dakika beklerseniz SS atacağım PC'yi resetlemem gerekiyor mu?

Buyurun.

Bu videoyu izleyerek yapabilirsiniz bende öyle açmıştım, hocam ben PC'yi kapatıyorum başka sorunuz olursa yazın ben sabah cevap veririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyerek yapabilirsiniz bende öyle açmıştım, hocam ben PC'yi kapatıyorum başka sorunuz olursa yazın ben sabah cevap veririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır sağ olun.

Hocam dediğiniz gibi maksimum performans ayarını açabildim. Oyuna bu şekilde başlıyorum 2 günlük cihazın 80-84 derecelerde gezmesi normal mi acaba? 17 dakikalık oyun deneyiminde yer yer 90'lara tekrar düştüğü oldu sıcaklıktan kaynaklı diye düşünüyorum bu durumda ne yapabilirim? Öneriniz için teşekkür ederim.

Ekte olduğu gibi.

Oyun başlarında da bu şekildeydi ilk SST'e olduğu gibi RAM kullanımı sabit işlemci sıcaklığında oynamalar oldu 80-84 civarı arası gezdi dolaştı ve oyun sonlarına doğru 100-80-90 civarı arası yükselip indi sorunun ne olduğunu hala bulabilmiş değilim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    3,7 MB · Görüntüleme: 18
  • b212b18d-7fc2-484b-904b-087076cf4a02.jpeg
    b212b18d-7fc2-484b-904b-087076cf4a02.jpeg
    392 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Bende de victus var uzun süredir de oynarım lolü ilginçtir dün gece hiç olmadığı kadar ısınmaya başladı cihaz. Bir önceki gece BIOS güncellemesi gelmişti şüphelenmedim değil. Ayrıca bilgisayarda OMEN programını kullanmanızı tavsiye ederim. Fan hızı ve performans ayarlarını bu program üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bende de Victus var uzun süredir de oynarım LoL'ü ilginçtir dün gece hiç olmadığı kadar ısınmaya başladı cihaz. Bir önceki gece BIOS güncellemesi gelmişti şüphelenmedim değil. Ayrıca bilgisayarda OMEN programını kullanmanızı tavsiye ederim. Fan hızı ve performans ayarlarını bu program üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hocam performans moduna alıp fanı da Auto bıraktım BIOS güncellemesine nereden bakabilirim Omen yazılımında göremedim.

Tamamdır sağ olun.

Hocam dediğiniz gibi maksimum performans ayarını açabildim. Oyuna bu şekilde başlıyorum 2 günlük cihazın 80-84 derecelerde gezmesi normal mi acaba? 17 dakikalık oyun deneyiminde yer yer 90'lara tekrar düştüğü oldu sıcaklıktan kaynaklı diye düşünüyorum bu durumda ne yapabilirim? Öneriniz için teşekkür ederim.

Ekte olduğu gibi.

Oyun başlarında da bu şekildeydi ilk SST'e olduğu gibi RAM kullanımı sabit işlemci sıcaklığında oynamalar oldu 80-84 civarı arası gezdi dolaştı ve oyun sonlarına doğru 100-80-90 civarı arası yükselip indi sorunun ne olduğunu hala bulabilmiş değilim.
Sıcaklıklar gayet normal.

Müşteri hizmetlerine bağlandım BIOS yüklediler oyun sürecinde orta yüksek ayarlar 200leri seyrediyor fight yapıyoruz 180'e falan düşüyor CS:GO işlemci kullanımı 26 oluyor bu normal mi acaba?

200'den 180e düşüyorsan bir sorun yok FPS değerleri normal bence fazla kurcalamayın sonuçta 3050'li bir laptoptan bahsediyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı