HP Victus 16-S0018NT R5 7640HS RTX4060 alınır mı?

Acer Nitro 16 alınabilir sıvı metal var hem de Victus gibi termal macun kullanmıyor hem de ekranı %100 sRGB.
Başka yerden kısıyor marka plastiği çok dandik. Yazılım desteği kötü ileride kronik sıkıntılarla uğraşabilirsiniz. Türkiye de servisleri kötü ben her markayı kullandım Acer'a laf anlatmak zor.

Victus'un ekranının sarılığı bayağı belli oluyor, yan yana koymaya gerek yok.
Yoo. IPS ekranlarda sarı olayı yok daha doğrusu gri tonlar oluyor. Fakat MUX açınca nit arttığı için daha beyaz oluyor ekranı.

Bunun ekranı ghosting daha kötü mesela bunu diyebilirsiniz.

Yoo. IPS ekranlarda sarı olayı yok daha doğrusu gri tonlar oluyor. Fakat MUX açınca nit arttığı için daha beyaz oluyor ekranı.

Bunun ekranı ghosting daha kötü mesela bunu diyebilirsiniz.

Victus beyazı bile gri gibi gösteriyor zamanında kendim kullandım almayın.

4050 var ama sıvı metal var bence değer.

Ha bir de attığım Acer modelinde kronik olarak ne sıkıntı var söyleyebilir misin, örneklendirebilir misin?
Benim konum. Hızlı başlatma ile problemim vardı, anakart değişti 3 kere, RAM değişti ve SSD değişti düzelmedi. TPM problemi yaşıyordum. BIOS güncellemesi 2 yıldır istedik gelmedi başkalarıda yaşıyordu.

Sanallaştırma açınca Windows 11 de ekran yanıp sönme problemi vardı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da moderatör ile konuşmalarım. Daha çok şeylerde var atabilirim. Kimseye yalanım yok.
Screenshot_2024-02-25-17-17-51-477_com.opera.browser.jpg

Benim konum. Hızlı başlatma ile problemim vardı, anakart değişti 3 kere, RAM değişti ve SSD değişti düzelmedi. TPM problemi yaşıyordum. BIOS güncellemesi 2 yıldır istedik gelmedi başkaları da yaşıyordu.

Sanallaştırma açınca Windows 11 de ekran yanıp sönme problemi vardı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da moderatör ile konuşmalarım. Daha çok şeylerde var atabilirim. Kimseye yalanım yok.
Eki Görüntüle 2126006

Nitro 5 kullanmışsın Nitro 16 ile yarıştırman yanlış.

Alın hocam. Arkadaşlar Acer Fanboy'u. Ekran kendi yaptığım ghosting testi güzel. MUX açınca +50nit daha parlaklık artıyor. Nitro serilerinde kasası plastik bu segmentte bilgisayar kasaları plastiktir. Plastik olsa da gacur gucur ses çıkarmıyor oturmuş sert plastiğe sahip. Nitro da klavyesi bastırınca esniyor ince plastiğe sahip bunlar böyle değil. İşlemci gücüde AMD'in vadettiği değerin üstünde watt değerine sahip. Hiç sıkıntınız olmasın oyunları yağ gibi oynatıyor. Ayrıca bende de Nitro 5 bilgisayar var. Acer'ın BIOS desteği 1 yıldır, HP düzenli olarak BIOS güncellemesi vermektedir. Acer'ın Türkiye servisi kötüdür ben memnun kalmadım. HP'in Şikayetvar üzerinde şikayetlere cevap vermektedir, sorun yaşarsanız servisle ilgili şikayet oluşturup üst yetkili müdüründen dönüş alacaksınız.

Hocam Forza veya benzerı guzel grafıklı bir oyunla kısa bır vıdeo cekıp atabilir misınız zahmet olmazsa.

Geri
Yukarı