HTML sitesini yayımlamak için ücretsiz hosting önerisi

AANIL123

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, elimdeki HTML sitesini yayınlamam gerek. Sitenin domaininde farklı bir şeyler yazabilir sorun yok (reklam, uzantısı vb.) Ücretsiz bir host ve domain sitesi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sürü alternatif vardır muhtemelen ama böyle bir şey için ben olsam Github Pages kullanırdım. Hem üstünde değişiklik yapmak kolay olur. Tabii birine/birilerine gösterip geçeceksen, güncellemeyeceksen ve uzun süreli falan kullanmayı düşünmüyorsan diğer alternatiflere yönelmek daha iyi olabilir.

Bir sürü alternatif vardır muhtemelen ama böyle bir şey için ben olsam GitHub pages kullanırdım. Hem üstünde değişiklik yapmak kolay olur. Tabii birine/birilerine gösterip geçeceksen, güncellemeyeceksen ve uzun süreli falan kullanmayı düşünmüyorsan diğer alternatiflere yönelmek daha iyi olabilir.

Diğer alternatifler derken mesela neler var? Dediğiniz gibi uzun vadeli ve değişiklik yapmayacağım, tek sayfa, birilerine göstermek için kullanacağım bir site olacak.

İstediğim zaman girip görebileceğim bir hosting platformu arıyorum.

Ücretsiz seçeneği var ama ne kadar işine yarar bilmiyorum.

Onun haricinde aylık 30 liraya hostingler mevcut.

Şunu da ekleyeyim firmalar nasıldır bir bilgim yok, kullanmadım.

Diğer alternatifler derken mesela neler var? Dediğiniz gibi uzun vadeli ve değişiklik yapmayacağım, tek sayfa, birilerine göstermek için kullanacağım bir site olacak.

Neocities kullanabilirsin: Neocities - Create your own free website!
Birkaç tıkla HTML kodunu oraya aktarabilir ve direkt aktif olmasını sağlayabilirsin.

Geri
Yukarı