Huawei Band 8 vs Amazfit Band 7

Özellik bakımından hangisi daha iyi sanki Amazfit Band 7 daha iyi gibi geldi sizce?
Ozellik bakimindan da aynilar aslinda burdaki onemli ayirici kriter senin kullanma amacin, amacin eger saglik takibi ise Huawei bu konuda biraz daha iyi, aksesuar amacli ise zaten benzer tasarimdalar zaten uygun olani al gec.

Hocam bir şey danışacağım bazı Huawei akıllı bileklik kullanan kullanıcılarını gördüm IOS'ta bazı özelliklerin falan çalışmadığını söylemişler Huawei band 8 için bende iPhone için alacağım çok fazla sorun mu var mı iOS ile?
Hayır, yok. iOS ile uyumu güzel Huawei Band 8 de daha yeni nesil sensörler var direkt onu al.

Hayır, yok. iOS ile uyumu güzel Huawei band 8 de daha yeni nesil sensörler var direkt onu al.

Hocam şeyi soracaktım size unuttum Amazfit'in saat uygumalasında yani zeppte bildirim alma seçeneğinde her uygulamayı tek tek seçmek zorundayız peki diyelim ileride telefona App Store'dan herhangi bir uygulama yükleyip kurduğumuzda otomatik olarak bana bildirimleri gönderir mi yoksa her uygulama yüklediğimde zepp girip yeni uygulamanın bildirim iznini açmalı mıyım bilginiz var mı?

@Setsuna Yuki hocam sizinde bilginiz varsa cevaplayabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı