Huawei Band 8 vs Amazfit Band 7

Hocam bir şey danışacağım bazı Huawei akıllı bileklik kullanan kullanıcılarını gördüm IOS'ta bazı özelliklerin falan çalışmadığını söylemişler Huawei band 8 için bende iPhone için alacağım çok fazla sorun mu var mı iOS ile?

Muzik kontrolu calismiyor sadece onun harici sorunsuz, Huawei Band 7 ile iPhone kullanıyorum bende su ana kadar sorun yasamadim.

Muzik kontrolu calismiyor sadece onun harici sorunsuz,
Hocam bir ayarı kapatmış olabilir misiniz çünkü müzik kontrolü iphoneda çalışıyor attığım videonun Dakika:18:26 başlatırsanız orada gösteriyor bi bakıp dönüş yapabilir misiniz rica etsem
Link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@hasanyakup model farki var aslinda bundan oturu muhtemelen, yaklasik 1 yıldır kullanıyorum herhangi bir aktif edilecek ayara rastlamadim zaten cok da kullanacagim bir şey degil.

Ama band 8'de bunlar aktifse daha iyi tabii.

Bu videoda sana yardımcı olur;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim bana çok yardımcı oldunuz sizden son ricam sizler anladığınız için size danışmak istiyorum Huawei band 8 ile Amazfit Band 7 arasında kalsaydınız hangisini alırdınız nedeni söyler misiniz iPhone için kullanacağım.

@hasanyakup Sebebini aslinda onceki sayfada biraz acikladim.
Amacin eger saglik takibi ise Huawei bu konuda biraz daha iyi.

Huawei saat ve bilekliklerin sensor tutarliligi piyasadaki Xiaomi v.b rakiplerine gore biraz daha iyi bunun bir diger sebebi de bu sensor verilerini isleyen algoritmalarin da iyi olmasi. Bu yuzden aldiginda amacina tam hizmet eden bir sey almis oluyorsun. Bunun haricinde de guc tasarrufu odakli modeller oldugu icin agir kullanimda dahi 3-4 gun gidebiliyor bataryasi.

@hasanyakup Sebebini aslinda onceki sayfada biraz acikladim.

Huawei saat ve bilekliklerin sensor tutarliligi piyasadaki Xiaomi v.b rakiplerine gore biraz daha iyi bunun bir diger sebebi de bu sensor verilerini isleyen algoritmalarin da iyi olmasi. Bu yuzden aldiginda amacina tam hizmet eden bir sey almis oluyorsun. Bunun haricinde de guc tasarrufu odakli modeller oldugu icin agir kullanimda dahi 3-4 gun gidebiliyor bataryasi.
Yalnız Huawei band 8'in ekranı 30Hz olması bana biraz garip geldi.. Ayrıca bütçe uygunluğu durumuna göre şu saat çok güzel mesela;

Geri
Yukarı