Huawei Mate 10 Lite yerine iPhone önerisi

Herkese merhaba. Elimde bulunan Huawei Mate 10 Lite telefonum Android olduğu için bıktım artık. Yerine elimdeki telefonu satıp ekleme yapmadan alabileceğim veya takas yapabileceğim bir iPhone önerir misiniz? Belki 100-150 lira ekleyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android telefonlar maalesef para etmiyor. Üzerine ekleme yapmadan alabileceğiniz iPhone çoktan destek almayı kesmiştir. iPhone 7 altında almak şu an için anlamsız..

Apple çıkış tarihini takiben birkaç sene geçen ürünlere artık yazılım desteği sağlamıyor. Aktif bir Apple kullanıcısı değilim ancak kardeşim bir Apple fanı. 6S telefonunu aldıktan 2 ay sonra küfür ede ede satıp, 7 almıştı. Arada dağlar kadar performans farkı olduğunu (ekran kalitesi, pil ömrü, işlemdi vs) belirtiyor.

Apple çıkış tarihini takiben birkaç sene geçen ürünlere artık yazılım desteği sağlamıyor. Aktif bir Apple kullanıcısı değilim ancak kardeşim bir Apple fanı. 6S telefonunu aldıktan 2 ay sonra küfür ede ede satıp, 7 almıştı. Arada dağlar kadar performans farkı olduğunu (ekran kalitesi, pil ömrü, işlemdi vs) belirtiyor.
Anladim ancak soyle bir durum var Apple'in guvenligi yeter benim icin.

Kardeşim şirket telefonu olarak Mate 10 Lite kullanıyor. Telefondan memnun genel olarak. Hatta pil ömrü nedeniyle onu navigasyon olarak da kullanmakta. Garantiye gönderin isterseniz.

Android olduğu için bıktım mi? Android daha özgür bir platform. Mate 10 Lite modelinden 6s ve üstü Iphone modellerine geçebilirsin fiyatlari pahali. Minimum önerim Iphone 7 olur, 3500 TL civarlarina satiliyor nette. 6S modeli de performans ve donanım olarak Mate 10 Lite modelinden daha iyi.

Android olduğu için bıktım mi? Android daha özgür bir platform. Mate 10 Lite modelinden 6s ve üstü Iphone modellerine geçebilirsin fiyatlari pahali. Minimum önerim Iphone 7 olur, 3500 TL civarlarina satiliyor nette. 6S modeli de performans ve donanım olarak Mate 10 Lite modelinden daha iyi.
Android oldugu icin biktim evet.
Android daha ozgur oldugu icin viruslere ve hacklenmeye daha musait bir platform.
Tavsiyeleriniz icin tesekkurler.
Acaba telefonumu Kocaeli'de satabilecegim bir yer var mi?

İphone 5S 2013 Eylülde çıktı ama şuan bile yazılım desteği alıyor. Önce doğrusunu öğrenip sonra bilgi verin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı