Huawei Mate 20 Lite'den iPhone 6S'e geçilir mi?

ZenginMahmut

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar Android'den iOSa geçmek istiyorum ve gerçekten beni Android sıktı artık kullanmak istemiyorum fakat size göre Huawei Mate 20 Lite'den 6S e geçmek mantıklı mı sadece Instagram WhatsApp YouTube ve Netflix'i kullanıyorum 64 GB ve pili 100 1800 TL'ye buldum önerileriniz için sağ olun.

Artık güncelliğini yitirmiş bir cihaz. Eski kaldı. Ayrıca Netflix kullandığınızı belirtmişsiniz, küçük ekranı film, dizi izlemek için pek uygun olmayacaktır.

Merhabalar Android'den iOSa geçmek istiyorum ve gerçekten beni Android sıktı artık kullanmak istemiyorum fakat size göre Huawei Mate 20 Lite'den 6S e geçmek mantıklı mı sadece Instagram WhatsApp YouTube ve Netflix'i kullanıyorum 64 GB ve pili 100 1800 TL'ye buldum önerileriniz için sağ olun.

Gayet güzel kaçırma derim.

"Gayet güzel kaçırma hemen al ."gibi insanlara kulak asma .Kendim kullanıyorum ve diyebilirim ki İphone 6s kelimenin tam anlamıyla dökülüyor.1800 tl etmez o cihaz.ağır kullanımda 1 saatte biten pili mi dersin İos 16 güncellemesini almayacak olması mı.Parana yazık edersin.İlla İos istiyorum diyorsan en az X ve ya üstüne geç en azından güncelliği hissedersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı