Hukuk okunur mu?

Hocam ama doğrusu ne mesela benim memleketim Balıkesir ben çok üniversiteleri bilmediğimden iyi mi kötümü anlayamıyorum sizce Balıkesir'deki üniversitelerin hukuk bölümü iyi mi?

Bilmiyorum ancak kafaya takmayın fazla zaten gelecekte ne olacağı artık belirsizleşti yani günümüzde dijitalde kendi pazarlayan avukatlar başarılı olabiliyor bir de bunun geleceğini düşünün.

Hocam ama doğrusu ne mesela benim memleketim Balıkesir ben çok üniversiteleri bilmediğimden iyi mi kötümü anlayamıyorum sizce Balıkesir'deki üniversitelerin hukuk bölümü iyi mi?

Büyükşehirlerdeki hukuk fakültelerini öneririm. Mesela Ankara hukuk ve İstanbul hukuk. İkisi de kaliteli hukuk eğitimi veren üniversiteler. Bu üniversiteleri araştırmanız daha iyi olur. Bende pek bilgili değilim.

Okunur tabii ki de çok güzel bir meslek. Savcılık sınavına girip kazandığında direkt atanıyorsun. Savcılara "Polislerin amiri" gibi şeyler de denmektedir. Aşırı yüksek maaş alırlar. Bizim akrabamız terör başsavcısı ve cidden yüksek maaş alıp rahat şartlarda çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okunur tabii ki de çok güzel bir meslek. Savcılık sınavına girip kazandığında direkt atanıyorsun. Savcılara "polislerin amiri" gibi şeyler de denmektedir. Aşırı yüksek maaş alırlar. Bizim akrabamız terör başsavcısı ve cidden yüksek maaş alıp rahat şartlarda çalışıyor.

Hocam inşallah bende kendimi oralarda görürüm 😀

Geri
Yukarı