HyperX Cloud 2 yazılımı var mı?

fatihggk

Hectopat
Yer
Antalya
Merhabalar dün HyperX Cloud 2 aldım Amazon'dan 1 gün içinde geldi, fakat sorum şu yazılımı mevcut mu? YouTube'da bir video izledim firmware güncellemesi yapıyor ama yorumlar da sorun yaşayanlar olmuş, bilen birisi yardımcı olursa sevinirim, teşekkürler.

hocam biraz konu dışı soru sorucaktım, kusura bakmayın. İlk izlenimleriniz nasıl? Ben de o kulaklığı almayı düşünüyorum ama indirim bekliyorum. Ne kadar verip aldınız? Rahat mı? Kafayı çok sıkıyor mu? Günlük uzun süre kullanımlarda rahatsız ediyor mu?

Hocam biraz konu dışı soru soracaktım, kusura bakmayın. İlk izlenimleriniz nasıl? Ben de o kulaklığı almayı düşünüyorum ama indirim bekliyorum. Ne kadar verip aldınız? Rahat mı? Kafayı çok sıkıyor mu? Günlük uzun süre kullanımlarda rahatsız ediyor mu?

Ses olarak çok iyi FPS oyunların da en dip sesleri bile alıyorsun sadece sesine biraz alışmak zaman alıyor, 7.1'i iyi değil, mikrofon da sıkıntı yaşamadım fakat biraz uzaklaştırınca ses geriden geliyormuş gibi oluyor, kafayı sıkmıyor çok rahat, tek sorunu %100 ses açınca dip sesi biraz hissediyorsun onun harici harika kulaklık bence.

Geri
Yukarı