HyperX Cloud Alpha S alınır mı?

Lero Roo

Decapat
HyperX Cloud Alpha S indirimdeyken kaçırmak istemiyorum. Araştırdım biraz bazı kişiler çok güzel diyorlar bazıları bass seviyesi düşük ses seviyesi düşük parasını hak etmiyor diyor ve ben de emin olamadım. Kullanan deneyimi olan bir arkadaş yardımcı olabilir mi?

HyperX Cloud Alpha S indirimdeyken kaçırmak istemiyorum. Araştırdım biraz bazı kişiler çok güzel diyorlar bazıları bass seviyesi düşük ses seviyesi düşük parasını hak etmiyor diyor ve ben de emin olamadım. Kullanan deneyimi olan bir arkadaş yardımcı olabilir mi?
Kullanmadım ama duyduklarıma göre Blackshark V2 daha iyi bir performansa sahip.

Kötü bir kulaklık değil. Diğer kulaklıkların ses seviyesi bir tık daha yüksek fakat yetersiz değil. Bassı G Pro X ve Void Elite'den daha düşük, ama bassı da yetersiz değil. Sol ve sağ taraftaki hava kanallarını açarak veya kapatarak bassı düşürüp, artırabiliyorsunuz.

Kullanmadım ama duyduklarıma göre blackshark V2 daha iyi bir performansa sahip.

Daha önce kulak üstü Gaming kulaklık kullanmadım bu yüzden çok kararsızım ne alacağım konusunda. Her modelin bir şekilde eksisi oluyor. Sen hangi kulaklığı alacaksın.
Kötü bir kulaklık değil. Diğer kulaklıkların ses seviyesi bir tık daha yüksek fakat yetersiz değil. Bassı G Pro X ve Void Elite'den daha düşük, ama bassı da yetersiz değil. Sol ve sağ taraftaki hava kanallarını açarak veya kapatarak bassı düşürüp, artırabiliyorsunuz.
Endişelendiğim nokta ses seviyesinin düşüklüğü tabii kişiden kişiye göre değişir kullanmadan o deneyimi yaşayamam.
Amaaan Hyperx Cloud Alpha S siparişi veriyorum.

Daha önce kulak üstü Gaming kulaklık kullanmadım bu yüzden çok kararsızım ne alacağım konusunda. Her modelin bir şekilde eksisi oluyor. Sen hangi kulaklığı alacaksın.

Endişelendiğim nokta ses seviyesinin düşüklüğü tabii kişiden kişiye göre değişir kullanmadan o deneyimi yaşayamam.
Ben Blackshark V2 alacağım fakat Hazirana doğru almayı planlıyorum.

Hocam siparişiniz geldi mi? Bende sipariş verdim ama sanki sesi gerçekten kısık gibi. Bundan önceki Cloud 2 kulaklığımda daha yüksek bir ses alıyordum. Ve sanki bazen arkadaşlarım konuşurken cızırtı sesi geliyor o konuşunca. Sizdede oluyor mu?

Hocam siparişiniz geldi mi? Bende sipariş verdim ama sanki sesi gerçekten kısık gibi. Bundan önceki Cloud 2 kulaklığımda daha yüksek bir ses alıyordum. Ve sanki bazen arkadaşlarım konuşurken cızırtı sesi geliyor o konuşunca. Sizde de oluyor mu?

Teknosa'dan aldım maalesef daha kargolanmadı bile İstanbul'da yaşamamanın dezavantajları. İnsanlar genel olarak kulak sağlığını korumak için düşük tutmuşlar ses seviyesini falan diyor artık doğru mu yanlış mı bilemem. Bu arada ses ne kadar kısık. Sonuçta bir sürü para verip alıyoruz ses seviyesi kalitesi en azından normalin üstünde olmalı değil mi? Bir arkadaşın yorumunu okumuştum kulaklıkların belirli bir kullanım saati olmalıymış atıyorum 10 saat kullanımdan sonra ses açılıyormuş.

Teknosa'dan aldım maalesef daha kargolanmadı bile İstanbul'da yaşamamanın dezavantajları. İnsanlar genel olarak kulak sağlığını korumak için düşük tutmuşlar ses seviyesini falan diyor artık doğru mu yanlış mı bilemem. Bu arada ses ne kadar kısık. Sonuçta bir sürü para verip alıyoruz ses seviyesi kalitesi en azından normalin üstünde olmalı değil mi? Bir arkadaşın yorumunu okumuştum kulaklıkların belirli bir kullanım saati olmalıymış atıyorum 10 saat kullanımdan sonra ses açılıyormuş.
Gelir gelmez iade edin bence aynı kulaklığa sahibim kendi ses kartıyla kullanınca leş gibi bir kulaklık ses bass çok eksik jack kablosu ile kendi anakartıma takınca mükemmel bir kulaklığa dönüşüyor ama bu seferde mikrofonu kullanamıyorum ses kartının özelliklerini kullanamıyorum

Gelir gelmez iade edin bence aynı kulaklığa sahibim kendi ses kartıyla kullanınca leş gibi bir kulaklık ses bass çok eksik jack kablosu ile kendi anakartıma takınca mükemmel bir kulaklığa dönüşüyor ama bu seferde mikrofonu kullanamıyorum ses kartının özelliklerini kullanamıyorum.

Direkt anakarta bağlayınca neden mikrofon çalışmıyor.

Geri
Yukarı