HyperX Cloud Alpha S alınır mı?

Teknosa'dan aldım maalesef daha kargolanmadı bile İstanbul'da yaşamamanın dezavantajları. İnsanlar genel olarak kulak sağlığını korumak için düşük tutmuşlar ses seviyesini falan diyor artık doğru mu yanlış mı bilemem. Bu arada ses ne kadar kısık. Sonuçta bir sürü para verip alıyoruz ses seviyesi kalitesi en azından normalin üstünde olmalı değil mi? Bir arkadaşın yorumunu okumuştum kulaklıkların belirli bir kullanım saati olmalıymış atıyorum 10 saat kullanımdan sonra ses açılıyormuş.

Hocam şöyle anlatabilirim. Bende bundan önce Cloud 2 vardı ve ses seviyesini %48'de kullanıp CS:GO'da ses seviyesini %60 da falan kullanıyordum. Ama bu Alpha s de ise Windows ses seviyesini %80'e CS:GO ses seviyesini ise %70'e çekmek zorunda kaldım. Yani kısık bir ses geliyor size genel olarak. Bir de 7.1 kullanırsanız birisi konuşurken cızırtı gibi bir sorunda ortaya çıkabiliyor. Eğer anakartınızdaki ses kartı iyiyse Cloud Alpha önerebilirim. Çok daha iyidir Alpha sden.

Hocam şöyle anlatabilirim. Bende bundan önce Cloud 2 vardı ve ses seviyesini %48'de kullanıp CS:GO'da ses seviyesini %60 da falan kullanıyordum. Ama bu Alpha s de ise Windows ses seviyesini %80'e CS:GO ses seviyesini ise %70'e çekmek zorunda kaldım. Yani kısık bir ses geliyor size genel olarak. Bir de 7.1 kullanırsanız birisi konuşurken cızırtı gibi bir sorunda ortaya çıkabiliyor. Eğer anakartınızdaki ses kartı iyiyse Cloud Alpha önerebilirim. Çok daha iyidir Alpha sden.

;((( moralim bozuldu. HyperX gibi bir firma neden yüksek fiyatlı bir kulaklığında bunu yapmış çok saçma. Ürün gelsin en azından deneyimliyim sonrasında iade ederim. Cloud Alpha ile arasında ne fark var. Bazı kişiler Alpha daha iyi diyor bazıları Alpha s daha iyi diyor.
Kutudan çıkan ayrı bir jack yok çünkü mikrofon için iade edebilirsem Alpha almayı planlıyorum.

Kutunun içinden direkt jack çıkmıyor mu incelemede öyle görmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı