i3 10100F ve GTX 1660S sistemde FPS düşüklüğü ve Input Lag

ygtslck01

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB Crucial CL 15 3000 MHz RAM
SSD veya HDD modeli
CS 3030 XLR 8 PNY
Ekran kartı
GTX 1660 Super INNO3D
Anakart
H410M-H Biostar
İşlemci
i3 10100F
FPS düşmesi var, oyunum hiç ama hiç akıcı değil ve mouse sanki DPI düşürmüşüm gibi belirli yerlerde çok ağırlaşıyor. Hareket ettiriyorum ama Crosshair yavaş tepki veriyor. Sanki bir tık input lag gibi bir de bazen oyuncular monitörüme geç yükleniyor sonradan renderleniyor gibi. Oyunda şu aralar pingim var ama öncesinde de oluyordu bu sorunlar. Ben yeni ekran kartı GTX 1050 Ti ile deneyeceğim eğer akıcı olursa direkt ekran kartını servise göndereceğim ama yine aynı şekil devam ederse sorun başka ne olabilir? 165 Hz 0.5 ms VG248QG ASUS monitörüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
O ayar oyunda DPI değiştiriyor sürekli kapatıp dener misin?

Eve gideyim deneyeyim mouse akıcı olur belki ama oyun akıcı değil onu nasıl halletcez 1050 Ti ile deneyeceğim eğer akıcı olmazsa beni uğraştırcak kasayı gamegaraja servise göndermek istiyorum ama kargo ya güvenmiyorum nasıl paketlemeliyim hangi firma ile göndermeliyim ekstra ücret ödeyip VIP gönderme falan var mı acaba bilgin var mı?

Eve gideyim deneyeyim mouse akıcı olur belki ama oyun akıcı değil onu nasıl halletcez 1050 Ti ile deneyeceğim eğer akıcı olmazsa beni uğraştırcak kasayı gamegaraja servise göndermek istiyorum ama kargo ya güvenmiyorum nasıl paketlemeliyim hangi firma ile göndermeliyim ekstra ücret ödeyip VIP gönderme falan var mı acaba bilgin var mı?

Ben de GameGaraj'a 2 3 kere gönderdim. Bilgisayarın kutularını atmamıştım ona koydum ekran kartını da söküp kendi kutusuna koymuştum. Yurt içi ile ücretsiz göndermiştim anlaşmalı oldukları için VIP olayını tam bilmiyorum bir şey diyemeyeceğim ama sitede normal gönderimde bir şey olursa sorumluluk sizde yazıyordu.Akıcılık sorunu hakkında pek bilgim yok firma da sorun yok deyip geri yollayabilir belki.

Ben de GameGaraj'a 2 3 kere gönderdim. Bilgisayarın kutularını atmamıştım ona koydum ekran kartını da söküp kendi kutusuna koymuştum. Yurt içi ile ücretsiz göndermiştim anlaşmalı oldukları için VIP olayını tam bilmiyorum bir şey diyemeyeceğim ama sitede normal gönderimde bir şey olursa sorumluluk sizde yazıyordu. Akıcılık sorunu hakkında pek bilgim yok firma da sorun yok deyip geri yollayabilir belki.

Sen neden gönderdin sorunun neydi çözdüler mi eğer başka ekran kartıyla oyun akıcı olursa video çekip atacağım kendi mallarının hatası 2 yıl garantisi var daha dolmadı süre.

Yeni konular

Geri
Yukarı