i3 2100 ve GeForce 210 sisteme PSU önerisi

Barış Uysal

Kilopat
Daha fazla  
Sistemim ile uyumlu düzgün 80 Plus sertifikalı güç kaynağı almak istiyorum, tavsiye edebileceğiniz güç kaynakları nedir? Kısa devre korumasıdır v.s benim işimi görebilecek ancak düşük kalite bir güç kaynağı kullanıp kendimi riske atmak istemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sistem özellikleri:
  • 1-Anakart
  • Marka: PEGATRON
  • Model: IPXSB-H61
  • 2-İşlemci
  • Marka:Intel
  • Seri: Core i3 2nd Gen
  • Model: Core i3-2100
  • Hız: 3.1GHz
  • 3-Güç Kaynağı
  • QUAKE LC-8350MX POWER SUPPLY
  • 4-RAM Bellek
  • Bellek: 4GB
  • 5-İşletim Sistemi
  • Windows 7 Home Basic 64 Bit İşletim Sistemi
  • 6-Ekran Kartı GeForce 210 paylaşımlı ekran kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye 150TL'ye düzgün bir şey alabilir miyim şüpheliyim ancak risk oranını düşürmek istiyorum. En azından sistemimi yenileyene kadar oluşabilecek problemlerden kaçınmak istiyorum. (Genellikle düşük kalite grafikte oyun oynuyorum.)

Teşekkür ederim, cimri, incehesap gibi satın alım sitelerine güvenebilir miyim sizce tavsiye edeceğiniz bir teknoloji sitesi var mıdır? Bilgisayar parçası alırken veya bilgisayar toplarken? Bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim. Sonra konu kapatılabilir çok teşekkür ederim şimdiden. @Silinen üye
Cimri bir karşılaştırma sitesi. İncehesap güvenilir.
Şuraları tercih edebilirsin: Teknobiyotik, Sinerji, İtopya, İnventus

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı