i3 540 sisteme yükseltme

ferhat akyiğit

Decapat
Bilgisayarım yaklaşık 9 senelik ve artık donma sorunları var. Ekran kartını yenilemek istiyorum. Önerir misiniz? Ve ayrıca bilgisayar sistemi de önerirseniz sevinirim.

Adsız.png
Adsızq.png

Son düzenleyen: Moderatör:
O sisteme upgrade yapılmaz. Bildiğim kadarıyla anakartınız sadece ilk nesil i5-i3-i7 destekliyor. Anakartıda satıp H61 serisi anakart ile İ5 3470 alabilirsiniz. Oyun oynamak istiyorsanız ise 750 ti alabilirsiniz. Sistem daha iyi olur. 3 GB RAM'i de 6 veya 8 yaparsanız memnun kalırsınız.

Bütçeniz ne kadar?
Yaklaşık 3 bin lira. Aslında tamamen degistirmekte istiyorum. Fakat biraz dolari bekliyorum.
O sisteme upgrade yapılmaz. Bildiğim kadarıyla anakartınız sadece ilk nesil i5-i3-i7 destekliyor. Anakartıda satıp H61 serisi anakart ile İ5 3470 alabilirsiniz. Oyun oynamak istiyorsanız ise 750 ti alabilirsiniz. Sistem daha iyi olur. 3 GB RAM'i de 6 veya 8 yaparsanız memnun kalırsınız.
Anladım sagolun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı