i5 4440 veya FX-8350

Hangisi

• Oy verenlerin toplamı
    7

Ebrar Talha

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar bu iki işlemciden birini almayı planlıyorum siz hangisini tavsiye ederdiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Size ayrıntılı bir cevap vermek gerekirse...

Öncelikle ikiside birbirine yakın işlemciler olduğundan vericeğim bilgileri titizlikle takip etmenizi istiyorum genel performans olarak 8350'yi öneririm ancak dersiniz ki bana ben ağır programlarla uğraşmıyorum tek çekirdek devrede kalacak web için kullanıcam derseniz i5 sizi keser...

Ama ağır işlerle uğraşıyorsanız ve işlemciye O.C yapacaksanız AMD 8350 kesinlikle üstün performans sağlayacaktır...

Ben intelci ve nvidia'cı olarak tamamen AMD karşıtı biri olarak, "YALNIZCA" bu karşılaştırmada size AMD 8350'yi öneriyorum ancak intelin daha uygun birçok modeli mevcut belkide başka bir modelle kıyaslayabilirdiniz...

Bkz.
Intel Core i5 4440 vs AMD FX 8350

Sisteminizin diğer bileşenlerini bilmediğim için vereceğim cevap uyumluluk açısından sorun çıkarabilir, bütün bilgisayar parçalarınizi marka ve model cinsinden belirtirseniz, arkadaşlar en doğru şekilde yardımci olurlar...

ama ben iki işlemci arasında AMD'yi öneririm... Üstüne basa basa söylüyorum yalnızca bu iki işlemci arasında.

İ5 4440 yerine 4460 öneririm fazla fiyat farkı yok stok soğutucusu yeter hem güncel güç tüketimi konusunda intel daha başarılı farkla i5 4460 84 W fx 8350 125 W göz önünde bulundur

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı