İ5 4690K mı İ7 4790k mı

Kankırıboy

Hectopat
Daha fazla  
Şuan için İ5 yeterlidir, fakat şuan için diyorum. Eğer bütçen yeterli ise tabi ki i7 4790k al ben kendim kullanıyorum ve çok memnunum.

Oyun oynamak için alacağım belirttiğim ekran kartıyla beraber 5 10 yıl rahatlıkla kullanmak istiyorum sistem gereksinimlerinde gözüm kalmadan kullanmak istiyorum bilgisayarımı.

Render olaylarını pek anlamıyorum herhalde photoshop grafik tasarım çizim video uploadlarında lazım oluyor diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin 15 yaşında genç bir arkadaşınızım bu konularla merakım var bunlarla uğraşırsam ilerde bana maddi yönden nası bir kazanç sağlar bilmiyorum meslek tercihinde de kararsızım bilgisayar kullanmak ve fitness yapmak hayatta tek zevk aldığım uğraşlar yönlendirme yaparsanız çok sevinirim.

İ7 4790k çok iyi bir seçim olur senin için. Almaya gücün yetiyorsa neden iyisi varken kötüsünü alasın ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı