i7 12700K bilgisayar toplama

Arkadaşım asıl sen dalga mı geçiyorsun? Yine de bir şey demek istemedim. AMD ekran kartıyla Intel işlemciyi nasıl birleştirdin bu 1.. Paylaştığım parçalar kendi parçalarını kıyasla bu 2. Boşver yazma sen bana bak işine kardeşim.. Burayı tartışma alanına çevirmeyelim.. Bilgi sahibi olan insanlar yazarsa sevinirim.
Peki alın 4070 Tİ.
Yine de fikriniz değişirse @messinicocugu.

Arkadaşım asıl sen dalga mı geçiyorsun? Yine de bir şey demek istemedim. AMD ekran kartıyla Intel işlemciyi nasıl birleştirdin bu 1.. Paylaştığım parçalar kendi parçalarını kıyasla bu 2. Boşver yazma sen bana bak işine kardeşim.. Burayı tartışma alanına çevirmeyelim.. Bilgi sahibi olan insanlar yazarsa sevinirim.
Bilgine hayran kaldım dostum,hem yardım için konu açıyorsun,hem de tersliyorsun.
İntel işlemci ile AMD kartı nasıl birleştirdin gibi taş devrinden kalma soruların da mükemmel.

Bilgine hayran kaldım dostum,hem yardım için konu açıyorsun,hem de tersliyorsun.
İntel işlemci ile AMD kartı nasıl birleştirdin gibi taş devrinden kalma soruların da mükemmel.
Istersen takarsın, yabancı kaynakları incelersen iyi performans alamadıklarını da görürsün. Tekrar söylüyorum yukarı da belirtmiştim zaten. Render birinci önceliğim.

Selam arkadaşlar.
Toplamak istediğim bir cihaz söz konusu genelde render için kullanacağım fakat arada sırada oyun oynamayı da planlıyorum.
Bütçem 40k ve almayı düşündüğüm parçalar:

-Intel i7 12700K.
-ASUS Prime Z690p Wi-Fi DDR5
-ASUS TUF RTX 3060 Ti 8 GB GDDR6X OC Edition.
-Kingston Renegade 1TB SSD 7300-6000
-Kingston Renegade 1x32 GB DDR5 6000MHz RAM.
-Thermaltake Toughpower G1 850W-80 Gold Tam Modüler.
-Arctic Liquid Freezer 2 240.
-ASUS TUF GT301 Kasa.

Ekran kartım bu sisteme göre düşük kaldı, ikinci el 3080 almayı planlıyordum ona göre hazırlamıştım zaten bu menüyü ama sonradan vazgeçip sıfır almaya karar verdim. Şimdilik işimi görür, birkaç yıl sonra da ekran kartı alarak bu sistemi hala kullanabilirim diye hesap ettim. Ve bu şekilde 40k kadar tutuyor hepsi.
Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler...
Gigabyte RTX 4070TI güncelledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı