i7 2600 için Soğutucu Tavsiyesi

Barış Uysal

Kilopat
Daha fazla  
65TL bütçem var.
Bu işlemci 75-80 derece görüyor stock fan ile CS:GO'da şu anda. 900P ULTRA'da. Stock fandan daha iyi fiyat performans ürünü alabileceğim. Sıfır veya ikinci el işlemci soğutucusu linki önerebilirseniz sevinirim. (İkinci el ise Antalya'da olması gerekiyor ilan sahibinin)
Bir ihtimal elimdeki i3-2100'ü satabilir isem 100 TL'ye 165 TL'ye yükseltme ihtimalim var bütçeyi. Onun için 2 bütçeye de öneri alabilirim. Tavsiyelerinizi de dinleyebilirim.

• PEGATRON IPXSB-H61
  • i7-2600
  • QUAKE LC-8350MX POWER SUPPLY
  • 8GB Hi-Level Dual Channel(4+4) 1333
  • Windows 7 Home Basic 64 Bit İşletim Sistemi
  • MSI GTX 750 Ti Twin Fronzr 2GB
  • 120GB Adata SU650 SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinde stok soğutucu varsa onu kullanmaya devam et Büyük ihtimalle termal macun bitmiştir yenilemeni tavsiye ederim arctic Mx4 kullan baya iyi bir macun

2600 Öyle çok ısınan bir işlemci değil. Arkadaşın dediği gibi, fan ayaklarını iyice kontrol edin. Soğutucuda ikinci el alabilirsiniz illa sıfır almaya gerek yok.

2.el demişsiniz anlıyorum ancak benim fanlar ile ilgili hiç bilgim yok yani nasıl olanı daha iyidir hangisi uyar hangisi parasına göre fiyat performanstır pek bilmem. Ondan dolayı açıklama yapar ve tavsiye 2.el antalya linki atabilir iseniz sevinirim.(eğer 2.el daha iyi bir şey bulursanız arkadaşın önerdiğinden)
00 Öyle çok ısınan bir işlemci değil. Arkadaşın dediği gibi, fan ayaklarını iyice kontrol edin. Soğutucuda ikinci el alabilirsiniz illa sıfır almaya gerek yok.
Güç kaynağı yeterlidir değil mi sorun çıkarmaz bana yani? Biraz cahilce oldu biliyorum ama acaba stok fanla arasında daha çok güç çekme gibi bir durum var mı onu öğrenmek amacım.
Aerocool Verkho2 9cm Fan, 2x6mm Isı Borusu, 4pin PWM Intel / AMD Uyumlu İşlemci Soğutucusu (AE-CC-VERKHO2) al kardeşim düşük bütçe hemde parasına göre performans abidesidir. İşlemcine uyumludur.
İçinde stok macunla geliyor iyice temizleyip taktıktan sonra ısı değerlerini paylaşırsan sevinirim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı