i7 6700 için soğutucu tavsiyesi

Uğur ŞİMŞEK

Hectopat
Yer
İzmir Karşıyaka
Daha fazla  
Tabiki stock fanlar hiç bir zaman Sıvı soğutmanın veya özel soğutmaların yerini almıyor.
İ7 6700 içinde gelen stok fan uzun süre olmasada kendi bütçenizi toplayıp yeni soğutma alana kadar yeterli olacaktır. 4k ultra ayarlarda son çıkan bütün oyunlarda işlemci %35 civarı çalışırken max 45 derece görüyor stok soğutucuyla bilginize. Kasa spec-alpha ekstra fan yok.

İ7 6700 içinde gelen stok fan uzun süre olmasada kendi bütçenizi toplayıp yeni soğutma alana kadar yeterli olacaktır. 4k ultra ayarlarda son çıkan bütün oyunlarda işlemci %35 civarı çalışırken max 45 derece görüyor stok soğutucuyla bilginize. Kasa spec-alpha ekstra fan yok.
Bana söylemenize gerek yok ben yetmeyecek demiyorum ancak işlemciye güç bindimi her stock fan gibi o yeterli olamayacak normal yük altında gayet yeterli bir fan.

Bana söylemenize gerek yok ben yetmeyecek demiyorum ancak işlemciye güç bindimi her stock fan gibi o yeterli olamayacak normal yük altında gayet yeterli bir fan.
Hocam kusura bakma cevap olarak yazmışım. Bende arkadaş bilgi sahibi olsun kıyaslamasını ona gçre yapsın diye dedim. Evet haklısınız ileride fan ses çıkarmaya ve performansında düşmeler olacak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı