i7 6700K Sisteme Sıvı Soğutma Tavsiyesi

Silverstone td02 berbat bir soğutucu. Zalman CNPS20LQ ya da corsair h110i gtx almanı tavsiye ederim.
Silver Stone berbat bi sogutucu mu? Gercekten gulmemek elde degil :) Ben bizzat 6700K islemcim ile Silver Stone TD02-E kullaniyorum, bence mukemmel bir sivi sogutma. Neresi igrenc bi aciklarmisiniz, sicaklik degerleri H100' den flan daha iyi bu soğutucunun bilip bilmeden kötülemeyin firmayı. En ağır oyunda dahi 35 dereceyi geçmiyor işlemcim, bu iğrenç bi soğutucuysa ben hiç bişey demiyorum.
Konuyu açan kardeşim gönül rahatlığıyla kullanabilirsin piyasanın en iyi sıvı soğutmalarından biri, umarım aldığın Lite değil de E modelidir, ama Lite olanda çok iyi bir soğutucu, işlemcin iyiyse 4.8Ghz'lere kadar rahat rahat çıkarsın bu soğutma ile :)

O soğutucuyu Recep Baltaş ve Ali Güngör öneriyor neresi kötü onun ?

Çok arkadaşım teknopat önerisi ile aldı ve hepsi de değiştirmek zorunda kaldı. Bir tane yok hala kullanan. Yeni sistem topladım. Şubattan beri araştırıyorum. Bende td02 düşünüyordum fakat teker teker bunu alan tüm arkadaşlarım değiştirdi. En fazla kullanan 2 ay kullandı. 6 kişiden birinde bozuk çıksa alırdım. 6sında da bozuk çıkınca bu soğutucu yerine Corsair h110i gtx aldım.

@ morgenstern Corsair H110i GTX'in performansi nasil? degerleri bir yazabilirmisin? Hangi islemci, kac derece ve ghz de calisiyor falan...

Çok arkadaşım teknopat önerisi ile aldı ve hepsi de değiştirmek zorunda kaldı. Bir tane yok hala kullanan. Yeni sistem topladım. Şubattan beri araştırıyorum. Bende td02 düşünüyordum fakat teker teker bunu alan tüm arkadaşlarım değiştirdi. En fazla kullanan 2 ay kullandı. 6 kişiden birinde bozuk çıksa alırdım. 6sında da bozuk çıkınca bu soğutucu yerine Corsair h110i gtx aldım.
MuratGF denen youtuber'de kullanıyor o soğutmayı çok sessiz diyor videosunda ? Ayrıca H110i GTX gibi soğutmalarda çok pahalı.

@ morgenstern Corsair H110i GTX'in performansi nasil? degerleri bir yazabilirmisin? Hangi islemci, kac derece ve ghz de calisiyor falan...

Temmuz 4'te geliyor bilgisayarım. LYS olduğu için şimdi elimde yok :D

MuratGF denen youtuber'de kullanıyor o soğutmayı çok sessiz diyor videosunda ? Ayrıca H110i GTX gibi soğutmalarda çok pahalı.

Ben 100 dolar verdim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı