i7 6700K Sisteme Sıvı Soğutma Tavsiyesi

Çok arkadaşım teknopat önerisi ile aldı ve hepsi de değiştirmek zorunda kaldı. Bir tane yok hala kullanan. Yeni sistem topladım. Şubattan beri araştırıyorum. Bende td02 düşünüyordum fakat teker teker bunu alan tüm arkadaşlarım değiştirdi. En fazla kullanan 2 ay kullandı. 6 kişiden birinde bozuk çıksa alırdım. 6sında da bozuk çıkınca bu soğutucu yerine Corsair h110i gtx aldım.
Acaba neresi bozuk onu merak ettim? Ben kaç aydır kullanıyorum bir problem göremedim sadece fanın bir tanesinde 2000 Rpm üzerine çıkınca bilya sesi geliyordu mail attım Silver Stone'a Almanya'dan fan gönderdiler şuan yolda geliyor hatta. Müşteri memnunuyitide gayet iyi benim gözümde ilgilendiler baya bir fan için dahi. Pompası radyatörü vs. aşırı derecede kaliteli ciddi anlamda ver pompasından gram dahi ses çıkmıyor full hızda kullanmama rağmen, bozuk olan neresi bilgi verirseniz ciddi çok merak ettim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı