i7 8700K - GTX1080Ti Sistemin Ederi?

YasinCetinkaya

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba arkadaşlar. 22.06.2018 tarihinde topladığım bilgisayarımı ekonomik sebeplerden dolayı elimden çıkarmak istiyorum. Ederi konusunda biraz kararsız kaldım. Tecrübeli arkadaşlardan ricam bu sistemin ederi hakkında bilgilendirir misiniz? Ucuzdan vermek istemiyorum. Küçük bir miktarın bile benim için önemi büyük şu anda. Şimdiden teşekkür ederim. Sistem şu şekilde.

İşlemci: Intel Core i7-8700K
Anakart: Asus ROG Maximus X Formula
RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB(2x8) 3000MHz Dual Kit RAM
Ekran Kartı: EVGA Nvidia GeForce GTX1080Ti FTW3 GDDR5X 11GB 352 Bit Ekran Kartı
HDD: Seagate FireCuda Gaming 2 TB SSHD
SSD: Samsung 970 Evo M2 SSD 250GB (Okuma Hızı 3400MB / Yazma Hızı 1500MB)
Kasa: Phanteks Luxe Tempered Glass Black Enthoo Luxe Full Tower Kasa
PSU: FSP Aurum PT 1200W 80+ Platinum Full Modüler Güç Kaynağı
Monitör: BenQ XL2411 24" 144Hz 1ms Gaming Monitör
Monitör2: Asus ROG Strix XG248Q 24" 240Hz 1ms GSYNC Gaming Monitör
Optik Sürücü: LG CH12NS30 Blu-Ray Okuyucu ve Yazıcı, DVD Yazıcı Optik Sürücü
Soğutucu: Corsair H150i PRO 360mm Sıvı Soğutucu
Klavye: Corsair K70 LUX RGB Cherry MX Red Gaming Klavye
Mouse: BenQ Zowie EC1-A
MousePad: SteelSeries QcK++ Gaming MousePad
Kulaklık: Kingston HyperX Cloud II Gaming Kulaklık
Hoparlör: Creative INSPIRE T6300 57W 5+1 Kablolu Kumandalı Hoparlör

Arkadaşlar bu arada sistemdeki bütün elemanların kutusu, faturası ve garantisi mevcuttur. Hepsi Türkiye'den alınmadır. Inventus, Incehesap ve HepsiBurada firmalarından aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çok teşekkür ederim. Durumumdan dolayı satmak zorunda kaldım. Tam da ilan veriyordum technopata ama dediğim gibi maddi sıkıntım büyük olduğu için tüm sistemi satıyorum. Sadece parça olarak alırsanız en az 10.000 lirayı geçmesi lazım ki. Öyle değerlendirebileyim.
@Silinen üye hocam senin de düşünceni almak isterim doğrusu? :)

Son düzenleme:
Hocam sistem çok iyi ve güzel fakat şöyle bir sorun var. Yani bu paraları verebilecek kişi gider 0 alır diye düşünüyorum. 9. Nesil işlemciler revaçtayken(aralarında çok fark olmasa da) bu parayı gözden çıkarabilecek insan 9.Nesil bir sistem almak ister. Daha güncel bir ekran kartı da cabası. 2000 Serisi mevcutken o kadar parayı gözden çıkarmış biri olsam gidip 1000 serisi kart almam. Performansına lafım yok cidden çok iyi fakat bu sistemin satılması için bir şeyler feragat etmeniz gerekiyor bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı