i7 8700K - GTX1080Ti Sistemin Ederi?

Hocam sistem çok iyi ve güzel fakat şöyle bir sorun var. Yani bu paraları verebilecek kişi gider 0 alır diye düşünüyorum. 9. Nesil işlemciler revaçtayken(aralarında çok fark olmasa da) bu parayı gözden çıkarabilecek insan 9.Nesil bir sistem almak ister. Daha güncel bir ekran kartı da cabası. 2000 Serisi mevcutken o kadar parayı gözden çıkarmış biri olsam gidip 1000 serisi kart almam. Performansına lafım yok cidden çok iyi fakat bu sistemin satılması için bir şeyler feragat etmeniz gerekiyor bence.
Arkadaşa katılıyorum. Bu kadar para vermeyi göze alan birisi sıfır alır. Parça parça olarak uygun fiyatlı satabilirsiniz.

Parça satışı yapıyor musunuz?
Parça satışı olarak devam edeceğim herhalde. Durum onu gösteriyor :D
Hocam sistem çok iyi ve güzel fakat şöyle bir sorun var. Yani bu paraları verebilecek kişi gider 0 alır diye düşünüyorum. 9. Nesil işlemciler revaçtayken(aralarında çok fark olmasa da) bu parayı gözden çıkarabilecek insan 9.Nesil bir sistem almak ister. Daha güncel bir ekran kartı da cabası. 2000 Serisi mevcutken o kadar parayı gözden çıkarmış biri olsam gidip 1000 serisi kart almam. Performansına lafım yok cidden çok iyi fakat bu sistemin satılması için bir şeyler feragat etmeniz gerekiyor bence.
Teşekkür ederim hocam güzel yorumunuz için. Haklısınız parça satışı olarak devam etmek gerekiyor demek ki. Ne yapalım kısmet. :D

Kaba taslak hesapladım.
8700k 2600TL desek.
Anakart 2600TL.
RAM 500TL.
Ekran kartı 5000 TL.
970 evo 400TL.
kasa 1000 TL.
1000 TL PSU.
144 Hz monitöre 1250 TL.
240 Hz 2250 TL.
sıvı soğutma 1000 TL.
Klavye 500 TL.
maouse 250 TL.
kulaklık 500 TL.
ses sistemi 350TL
maouse ped ve dvd R hediye olsun.
Yaklaşık 19 bin TL yaptı bu halde bile ama arkadaşların dediği gibi kimse bu sistemi böyle almaz.
Gider i9 9900k olan sistem toplarım bu paraya. Yeni nesil ekran kartı eklerim daha hoşuma gidecek bir kasa alırım flan. Tek tek satmak en mantıklısı dedikleri gibi yoksa anca aşırı ucuza satacan ki elden çıkarabilesin 12-13 bin TL flan isteyecen zorlasan 20 bin TL edecek sisteme anca öyle satarsın o bile zor kimse güvenim alamaz arızalımı bozukmu çalıntımı nedir bilmediğini ürünleri.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı