iCloud Drive'ın telefonda yer kaplaması nasıl önlenir?

alprbelen

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, fotoğraflarımın yedeğini almak için 50GB'lık iCloud saklama planı satın aldım ve bir sürü fotoğraf videomu oraya attım ve galerimden de sildim ama telefonumun depolama alanına baktığımda iCloud Drive büyük bir yer kaplıyor. istediğim şu Drive'da bulunsun ama telefonumda bulunmasın bunu nasıl yapabilirim?

Dosya Ekleri

• 47E5DA1C-5205-4DF5-9D20-9198EF0148E9.png
    47E5DA1C-5205-4DF5-9D20-9198EF0148E9.png
    207 KB · Görüntüleme: 86
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, fotoğraflarımın yedeğini almak için 50GB'lık iCloud saklama planı satın aldım ve bir sürü fotoğraf videomu oraya attım ve galerimden de sildim ama telefonumun depolama alanına baktığımda iCloud Drive büyük bir yer kaplıyor. İstediğim şu Drive'da bulunsun ama telefonumda bulunmasın bunu nasıl yapabilirim?

Ondan önce boş yere alınan WhatsApp yedeklerini silip yerine yeni bir yedek alın bu sayede bayağı yer kazanırsınız.

Ondan önce boş yere alınan WhatsApp yedeklerini silip yerine yeni bir yedek alın bu sayede bayağı yer kazanırsınız.

Teşekkür ederim ama onu daha dün yaptım vallahi. Önceden de fotoğraflarımı iCloud Drive'a atıyordum ama telefonuma bu şekilde indirmiyordu bunun çözümü yok mu acaba?

Teşekkür ederim ama onu daha dün yaptım vallahi. Önceden de fotoğraflarımı iCloud Drive'a atıyordum ama telefonuma bu şekilde indirmiyordu bunun çözümü yok mu acaba?

Yedeği bir bilgisayara veya falsh belleğe kopyalayıp silip yükleyin yedeği WhatsApp'ta çalıştırabiliyor muyuz ondan emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı