İki adet telefon önerisi

Marsho

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar.

2.adet telefon almam gerekiyor telefon başı 15bin bütçe ayırsam iyi olacak.

2 farklı telefon olabilir ikisi beraber de aynı olabilir ama kullanım farklılıklarımız var. Çok sık telefon alan biri değilim Huawei P20 Lite kullanıyorum ve memnunduk.

Benim için önemli olan hız ve performans oyun oynamam ama çok fazla program kullanırım.

Diğer telefon kamera ve batarya öncelik.

Tavsiyeleriniz bekliyorum. Teşekkür ederim.

Samsung Galaxy A34, Xiaomi Redmi Note 12 Pro, Xiaomi Redmi Note 13 Pro cihazlarına bakabilirsin. Note 12 Pro kullanıcısı olarak memnunum telefonumdan performansı çok iyi. Bu fiyatlara yenilenmiş İphone 11'de alabilirsin fakat çok tavsiye etmem çünkü eski bir cihaz artık 1-2 yıla güncelleme almaz tahminim.

1.telefon için Poco F4 veya X6 Pro, 2.telefon için ise A54 veya bütçe yeterse S21 FE alınabilir.
Hocam oyun için isteseydi Poco iş görürdü lakin Poco serisi oyun dışında günlük kullanıma uygun değildir. Bu sebeple Redmi serisine geçiş yaptım. Hem kamerası kötü hem de aşırı ısınma sorunu bulunmaktadır.

Hocam oyun için isteseydi Poco iş görürdü lakin Poco serisi oyun dışında günlük kullanıma uygun değildir. Bu sebeple Redmi serisine geçiş yaptım. Hem kamerası kötü hem de aşırı ısınma sorunu bulunmaktadır.
Hız ve performans istemiş arkadaş. Poco F4 işlemciye yönelik bir cihaz.

Kamera kısmında ortalama bir performans veriyor. Hangi cihazı kullandınız acaba?
Poco X5 Pro ve X6 Pro modellerini kullandım. Resimleri bildiğin 720p çekiyordu.

Geri
Yukarı