İki adet telefon önerisi

1. telefon için önerim: F4 veya X6.

2. telefon için önerim: A54 veya V25.

Teşekkür ederim.2. telefon için A34 aldım fiyatı daha uygun geldi A54 biraz pahalı geldi bize. Aşırı fark olduğunu düşünmedik.

X6'ı beğendim ama sanırım Pro'su da varmış. F4 fiyat olarak daha uygun ama 6 GB olması benim pek içime sinmedi. X6 ve X6 Pro alacağım telefon olacaktır. Ama soracağım şey X6 12 GB + 256 GB / X6 Pro 8 GB + 256 GB. Düz mantık 12 GB 8 GB'dan iyidir diye düşündürüyor ama Pro X olması kafamı karıştırıyor.

Teşekkür ederim.2. telefon için A34 aldım fiyatı daha uygun geldi A54 biraz pahalı geldi bize. Aşırı fark olduğunu düşünmedik.

X6'ı beğendim ama sanırım Pro'su da varmış. F4 fiyat olarak daha uygun ama 6 GB olması benim pek içime sinmedi. X6 ve X6 Pro alacağım telefon olacaktır. Ama soracağım şey X6 12 GB + 256 GB / X6 Pro 8 GB + 256 GB. Düz mantık 12 GB 8 GB'dan iyidir diye düşündürüyor ama Pro X olması kafamı karıştırıyor.
Rica ederim. Hayırlı olsun.

2. telefon için performans anlamında bütçe yetiyorsa X6 Pro çok daha iyi tercih olur. Aradaki güç farkına göre fiyat farkı değer.

Rica ederim. Hayırlı olsun.

2. telefon için performans anlamında bütçe yetiyorsa X6 Pro çok daha iyi tercih olur. Aradaki güç farkına göre fiyat farkı değer.

Teşekkür ederim. Son olarak emin olmak için tekrar sorayım.

POCO X6 5G 12 GB + 256 GB
8 GB + 256 GB POCO X6 Pro 5G
POCO X6 Pro 5G 12 GB + 512 GB

Fiyat farkıları var Pro X 8 GB olması X6 12 GB olmasından gene de önemli mi?

Tekrar teşekkür ederim.

Teşekkür ederim. Son olarak emin olmak için tekrar sorayım.

POCO X6 5G 12 GB + 256 GB
8 GB + 256 GB POCO X6 Pro 5G
POCO X6 Pro 5G 12 GB + 512 GB

Fiyat farkıları var Pro X 8 GB olması X6 12 GB olmasından gene de önemli mi?

Tekrar teşekkür ederim.
Yani şöyle;
  • Oyun oynanacaksa ve daha hızlı bir cihaz isteniyorsa X6 Pro alınmalı. Depolama ve RAM tercihi size kalmış.
  • Oyun oynamayan günlük kullanıcı için X6 tercih edilebilir.
Bir cihazın performansını ve hızını 8 GB veya 12 GB RAM olmasından daha çok işlemcinin gücü belirler. 8 ve 12 GB RAM'ler günümüz için gayet yeterli olur.

X6 Pro (8/256) ile X6 arasında 2500 TL'lik bir fiyat farkı var. Bu farkı ödeyerek çok daha güçlü/performanslı işlemci almak haricinde; UFS 4.0, LPDDR5X gibi daha yeni ram/depolama biçimlerine, Wi-Fi 6 desteğine, daha kaliteli hoparlöre, daha geniş soğutma sistemine (dahili likit ve vapor-chamber) ve daha gelişmiş özellikli ekrana sahip olacaksınız. Bunun karşılığında; X6'nın ekran koruma teknolojisinde Gorilla Glass Victus ve 12 GB RAM avantajlarından feragat edilmesinde bir sorun görmüyorum. Ben olsam bütçem yetiyorsa X6 Pro alırdım. Seçim sizin.

Geri
Yukarı