İkinci el PC vs sıfır Xbox Series S

DarkEmir34

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Herkese iyi ramazanlar. 2 tane 2. el baktığım PC var. Samsun'da yaşıyorum onun için ilanlara Samsun'dan baktım. 2. el bu bilgisayarları mı almak mantıklı yoksa sıfır Xbox Series S mi almak mantıklı? Normal günlük işlerimi gören bir laptopum var. Yorumlarını için şimdiden teşekkür.

Screenshot_20240331_105706_sahibindencom.jpg
Screenshot_20240331_105612_sahibindencom.jpg

1650 kullanarak söylüyorum artık FPS oyunları dışında pek bir işe yaradığı söylenemez. AAA oyunlarda eskisi gibi performanslı değil. 1650'nin altına bakma bile.

2. sistem güzel gibi biraz fiyat da inilirse tatlı olur ama iki PC'de Series S performansında oyun oynatamaz. O yüzden bence Series S daha mantıklı hatta ikinci el series S almak çok daha mantıklı. Konsollar PC'lere göre zor bozulan ürünlerden onu sıfır almak saçma olur. Adam GTA V oynatıyor demiş insanlar farkında değil ama GTA 11 yıllık bir oyun hadi PC çıkışını baz alırsak 9 yıllık bir oyun. Fosil yani...

1050 Ti olan sistemi ele gitsin. 1650'nin ömrü ya bitti ya da bitmek üzere. CS, LoL vb. oynarsın anca. Bence en mantıklısı Xbox.

Masaüstü bilgisayarları Param Güvende ile satarken çok sorun oluyor. Monitör ile beraber kargolamayı geçmişim sadece kasa zaten 10 desiyi geçiyor. Bu sebepten havale gibi yöntemlerle almanız gerekiyor bu da büyük risk. Kasa 10 desiyi geçmiyorsa ayrı ayrı ilan açılıp alınabilir ama.

6 yıllık bir oyunu yani 1650'den 3 yıl önce çıkmış bir oyunu orta ayarlarda oynadınız hocam. Tamam God of War çok iyi bir oyun ama hem optimizasyon şaheseri hem de eski bir oyun aynı zamanda...
6 yıllık oyun PC’ye 1.5 sene önce port edildi hocam. RDR için de örnek verebilirim AAA oyunları günümüzdekiler olmasa da oynatıyor belli bir düzeyde ki ben savunmuyorum kartı. Yukarıda kendim söyledim alınmaması gerektiğini.

6 yıllık oyun PC'ye 1.5 sene önce port edildi hocam. RDR için de örnek verebilirim AAA oyunları günümüzdekiler olmasa da oynatıyor belli bir düzeyde ki ben savunmuyorum kartı. Yukarıda kendim söyledim alınmaması gerektiğini.

Hocam 2.el bir Xbox Series S Param Güvende ile alsam sıkıntı olur mu? Olursa Samsun'dan 2.el alacağıma gider sıfır alırım daha iyi

Sıfır Series S tabikide. 1650 ve 1050ti ölü yatırım şuan , güncel oyunlar series s'e çıkmaya devam edecek .

Geri
Yukarı