İlk monitör alımında yapılan testler ne olmalı?

EnesKlf

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün elime yeni aldığım monitörüm ulaştı ancak kasa sistemimin gelmesi 4 5 gün sürecek. Bu süre içinde ben monitörün testini yapmak istiyorum ancak şu an sadece notebookum var. Kasa olmadan şu anki PC'de testlerim sağlıklı olur mu?

Monitörüm 2560 X 1440 çözünürlük 170 Hz fakat notebook 1920x1080 60Hz.

Monitör geldi ve bu şekilde. Sizce iade etmeliyi miyim ?

Dosya Ekleri

• IMG_9909.jpeg
    IMG_9909.jpeg
    117,5 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_9908.jpeg
    IMG_9908.jpeg
    186,8 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_9906.jpeg
    IMG_9906.jpeg
    231,2 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_9907.jpeg
    IMG_9907.jpeg
    392,8 KB · Görüntüleme: 26
Monitör geldi ve bu şekilde. Sizce iade etmeliyi miyim ?
Ölü piksel var değişim için en az 3 olması gerekiyor olabilir her markanın farklı politikası var iletişime geçin ölü pikselin kaç adet olduğunu söyleyin buradan var gibi gözüküyor. Aldığnız marka nedir?

Koşulsuz cayma hakkınız varsa iade edin bütçe belirtin iyi bir şeyler önerelim eğer ki araştırarak aldım iyi bir şey aldığımı düşünüyorum diyorsan tamir ya da değişim talebinde bulun böyle bir imkanın varsa. Lakin Viewsonic AOC gibi markalar varken msi almak sıkıntı.

Koşulsuz cayma hakkınız varsa iade edin bütçe belirtin iyi bir şeyler önerelim eğer ki araştırarak aldım iyi bir şey aldığımı düşünüyorum diyorsan tamir ya da değişim talebinde bulun böyle bir imkanın varsa. Lakin Viewsonic AOC gibi markalar varken msi almak sıkıntı.
Şuan için bütçeme uygun en iyisi buydu açıkçası özellik olarak. Msi G321Q modeli monitör. Ölü piksellerin çoğalma gibi bir olayı oluyor mu yoksa bu sabit kalır mı ? Birde ghosting testi nasıl sizce oda problemli mi ?

Şuan için bütçeme uygun en iyisi buydu açıkçası özellik olarak. Msi G321Q modeli monitör. Ölü piksellerin çoğalma gibi bir olayı oluyor mu yoksa bu sabit kalır mı ? Birde ghosting testi nasıl sizce oda problemli mi ?
Kusurlu ürün neden kullanmak isteyesiniz ki değişim talep edin uygun bütçede aldıysanız. Ghosting testi iyi gölgeler ve izler çokta belirgin değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı