Ininal kart işlem sorunu

vututututu99

Centipat
@Jason Hudson Merhaba. Az önce ininal kartla ilgili yaşadığım bir problemi araştırırken yazdığınız yazıyı gördüm. İçinde bakiye olmayan kartla assasins creed aldıktan sonra bir sorun yaşamışsınız herhalde. Az önce aynı şeyi s sport Plus platformunda yaşadım. İçinde bakiye olmadığı halde otomatik 160 TL çekilmiş ancak kart işlemlerinde böyle bir şey görünmüyor. Bundan sonra ne olacak bir bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İninal almayın diye boşuna demiyoruz. İninal in bir güvencesi yok. Artık yapacağınız tek şey ders olarak alıp ininal kapatmak ve bir bardakta soğuk su.

Ne alakası var kardeşim? Bakiyesi olmayan karttan bir şey çekemez. İninal gibi başka yaş sınırı düşük olan kart var mı ki?
Bunu yapan kartlar var. İninalde olmayan para nasıl çekildi bi fikrim yok eksi bakiyeye mi düştü bilmem ininal kullanmıyorum karta bi 5 lira atsın ne olacağını gözlemlesin hatta kolayı var gidip kartı kapatsın illa istiyorsa yeni ininal açabilir değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı