İnsan oğlunun ömrü ileride ne kadar olur?

• Konuyu başlatan Bir6
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 243

Bir6

Picopat
Sizce bundan 50 sene sonra sağlık ve bilimin gelişmesiyle beraber insan oğlunun ömrü ortalama 80 yıldan 200-300 yıla kadar çıkabilir mi yoksa bu çok olasık dışı bir mantık mı? Cevap verirseniz sevinirim.

Sizce bundan 50 sene sonra sağlık ve bilimin gelişmesiyle beraber insan oğlunun ömrü ortalama 80 yıldan 200-300 yıla kadar çıkabilir mi yoksa bu çok olasık dışı bir mantık mı? Cevap verirseniz sevinirim.

Bu kafayla 30 yıla düşürür bunlar 😂 yıl geçtikce yeni hastalıklar yeni kıyametler geliyor insanlıgı yok etme eşigine gelirler gelecekte.

Teknoloji veya bilimin gelişmesi ne kadar fayda sağlıyorsa o kadar da zararı oluyor eskiden insanlar daha fazla yaşıyordu ,Ben zannetmiyorum 50-60 yıl yaşar ortalama kesim sonra yok olur gideriz.

Teknoloji veya bilimin gelişmesi ne kadar fayda sağlıyorsa o kadar da zararı oluyor eskiden insanlar daha fazla yaşıyordu, Ben zannetmiyorum 50-60 yıl yaşar ortalama kesim sonra yok olur gideriz.

Bir zombi salgını patlak versede güçlüler yaşar zayıflar ölür zamanına gelsek şimdiki dünyada öyle zaten ama hafif versiyonu.

fazla mantık dışı 200 300 yıl. bana kalırsa 45 50'lere bile düşebilir böyle devam ederse.

Çıkmaz, çıkması için senin bir cyborg ya da donmuş bir insan olman lazım ama donmaktan kastım hücresel donma yani vücudunda kristalleşme olmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı