Instagram sürekli başka cihazdan giriş bildirimi geliyor

Arda Çakal

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Instagram sürekli Gmail'den bana başka bir cihazla giriş yapıldı bu sen misin diye mesaj atıyor. Her mesaj geldiğinde şifremi değiştiriyorum herhalde 15.defa falan değiştirdim. Ben artık şifre değiştirmekten bıktım nereden giriyorlar hesabıma? Bir de dış ülkeden, acaba spam bildirim falan mı bilen biri varsa beni bilgilendirsin.

Dosya Ekleri

• IMG_20230723_201235.jpg
    IMG_20230723_201235.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar Instagram sürekli Gmail'den bana başka bir cihazla giriş yapıldı bu sen misin diye mesaj atıyor. Her mesaj geldiğinde şifremi değiştiriyorum herhalde 15.defa falan değiştirdim. Ben artık şifre değiştirmekten bıktım nereden giriyorlar hesabıma? Bir de dış ülkeden, acaba spam bildirim falan mı bilen biri varsa beni bilgilendirsin.

2. adımlı doğrulamayı etkinleştirdiniz mi hocam?

Telefonunuzun markası nedir?

2 adımlı doğrulama ve Google Authenticator eklemeli.

Şimdi etkinleştirdim yabancı biri girmiş pp yi ve açıklamayı falan değiştirmiş yabancı kişileri takip edip mesajlaşmış garip ama reklam yapmış. Gerçekten çok değişik insanlar var yeni Gmail hesabı oluşturmak çok mu zor bir şey? Gitmiş reklam yapmak için bula bula benim 0 takipçili yan hesabımı bulmuş 😂 gerçekten başarısız bir satışçı.

Yeni konular

Geri
Yukarı