Instagram'dan mahkemeye verilir miyim?

Verecek adam bir şey demeden verir büyük ihtimal vermez versede hesabın fake ise bir şey olmaz.
O sırada IP adresi: 🥹

Mahkemeye verirse siciline işlemez muhtemelen uzlaşmaya gider. Bir miktar para cezası alırsın. Karşı tarafın masrafları ve tazminatı ödeyip sıyrılırsın

Söven kişinin siz olduğunu kanıtlayamazsa bir şey olmaz. Bu kişiyi tanımıyorum ve neden bahsettiğini bilmiyorum benim adıma açılmış bir hesap sahibi ben değilim derseniz olur biter.
Hocam o zaman birini dolandırıp banka hesabını boşaltalım sonra tanımıyorum haberim yok benim adıma dolandırıcılık yapılmış diyelim. Öyle kolay değil, internette yapılan her şeyin izi kalır. Nokta atışı bulurlar istediği kişileri.

Seni dava etmesi çok düşük ihtimal, fakat şikayetçi olabilir. Ben biri hakkında şikayetçi olmuştum.

Söven kişinin siz olduğunu kanıtlayamazsa bir şey olmaz. Bu kişiyi tanımıyorum ve neden bahsettiğini bilmiyorum benim adıma açılmış bir hesap sahibi ben değilim derseniz olur biter.

Tamam o zaman ben de size buradan saydırayım dava açtığınızda da inkar ederim. İnkar edince suç düşüyor ne de olsa.

Geri
Yukarı