Instagram'dan mahkemeye verilir miyim?

Söven kişinin siz olduğunu kanıtlayamazsa bir şey olmaz. Bu kişiyi tanımıyorum ve neden bahsettiğini bilmiyorum benim adıma açılmış bir hesap sahibi ben değilim derseniz olur biter.
Sen hiç hakim karşısına çıktın mı ? Hakime bu yalanı söyle, sana orada ana avrat küfür eder, bir de delil karartmak suçundan yersin. :D

Tamam o zaman ben de size buradan saydırayım dava açtığınızda da inkar ederim. İnkar edince suç düşüyor ne de olsa.
İnkar etme değil. Biraz hukuk öğrenip yorum yapın. Şikayette bulunduğunuz şahsın, size hakaret eden şahıs olduğuna %100 kanıt vermeniz gerekiyor. Yoksa şikayetiniz kovuşturmada yanar.

Dene istersen. 🙃🙃🙃 Uğraşacak biri çıktığında siciline işlemesin uzlaşma aşamasında anlaşalım diye yalvarırsın karşı tarafa :)
Aynen öyle. Yaşı küçük arkadaşlar bilmez tabii burada.

Birine sadece "mal mısın?" dediği için şikayetçi olunan, daha sonrasında memuriyetine zarar gelmesin diye uzlaşma aşamasında yalvar yakar 5.000 TL peşin parayla karşı tarafı ikna edebilmiş bir arkadaşım var.

Bu olay 2017'de olmuştu bu arada, o zamanın 5.000 TL'sini siz hesap edin.

Sen hiç hakim karşısına çıktın mı ? Hakime bu yalanı söyle, sana orada ana avrat küfür eder, bir de delil karartmak suçundan yersin. :D
Yaşın kadar hakim karşısına çıktım. Ve ben eminim ki burada kimse daha önce hukukla uğraşmamış, savcı veya hakim karşısına çıkmamış.
Almaları birkaç saniye sürer, hadi diyelim ki alamadılar. O zaman da hesabına en son girdiği cihaz bilgisi var?
Hala o yüzden Instagram ofisi diye yalvarıyorlar değil mi? Gerçekten Instagram'ın devlet mercileriyle IP adresi paylaştığına inanan var mı?

Herkese selam arkadaşlar kısa kesicem Instagram yorumlarda birine sövdüm ama böyle ana bacı değil. Adam diyor seni mahmemeye vereceğim bilmem ne falan filan bende dedimki he tamam bence veremez yani cevaplarsanız sevinirim diğer arkadaşlara da konu açmadan önce cevap olur.

Verir adamın manevi değerlerine laf atmıssın niye vermesin.

İnkar etme değil. Biraz hukuk öğrenip yorum yapın. Şikayette bulunduğunuz şahsın, size hakaret eden şahıs olduğuna %100 kanıt vermeniz gerekiyor. Yoksa şikayetiniz kovuşturmada yanar.
Kanıtı biz vermiyoruz, siber güvenlik buluyor delilleri. Sen vatandaşsın, arkana yaslanırsın her şeyi devlet çözer.

Geri
Yukarı