Intel Optane 16 GB yerine 800 TL SSD önerisi

Bütçe
800 tl maksimum

mustafab717

Centipat
Daha fazla  
HP Pavilion Gaming 15 CX0026NT kullanıyorum. Bilgisayarımda 16 GB Intel Optane + 1TB hard disk olduğu için değişikliğe gitmek istiyorum. Optane'in bir artı olduğunu düşünmüyorum o yüzden sağlam bir SSD almaya karar verdim. Nasıl bir ürün almalıyım? Bütçem maksimum 800TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne tür bir SSD?
Sanırsam M.2 SSD.
İntel Optane yerine nasıl bir şey koyacağımı bilmiyorum işte. Ürünümün internet sitesinde bellek olarak şu yazıyor "16 GB PCIe® NVMe™ Intel® Optane™ Bellek ile depolama hızlandırma" bunun yerine M.2 SSD takabiliyor muyum bilgim olmadığı için üye oldum o derece. :)

Intel Optane yerine nasıl bir şey koyacağımı bilmiyorum işte. Ürünümün internet sitesinde bellek olarak şu yazıyor "16 GB PCIe® NVMe™ Intel® Optane™ Bellek ile depolama hızlandırma" bunun yerine M.2 SSD takabiliyor muyum bilgim olmadığı için üye oldum o derece. :)

Evet takılabilir.

Buyurun buradan istediğinizi seçin. :)

Evet takılabilir.

Buyurun buradan istediğinizi seçin. :)
Ben bunu araştırdım girişi falan Optane ile uyumlu değil galiba ona dikkat etmem gerekiyor mu? Çünkü bu size gönderdiğim ürün tam istediğim bir şey gibi duruyor.

DRAMless bir model bence alınmamalı.
Bahsettiğin DRAMless olayı nedir?
İndirim olduğu zaman Kıngston 1TB A2000 o bütçeye bulunabiliyor. Ortalama bir model ve işinizi görebilir diye düşünüyorum.

Performansı daha yüksek bir model olsun derseniz kapasiteden ödünç vermeniz gerekebilir.
Teşekkürler bana şu an 500gblik olması ve okuma yazma hızının yüksek olması yeterli. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı