İnternet hızı FPS'yi etkiler mi?

aa2

Hectopat
Daha fazla  
Dayımın şu şekilde bir iddası var:
"100'lük bir internette 100 FPS alıyorum."
"1000'lik internette 150 FPS alıyorum."
Bu şekilde bir iddası var. Bunun nasıl olduğunu anlamadım nedeni nedir?

Dayının bilgisinden şüphe ederim ama internetin iyi olması akıcılığı etkileyebilir.

Hayır internet Ms'i etkiler. GPU ise FPS'i. Örnek ben 70 ms ve 1200 FPS alıyorum. Ama bazen ms 1800 olunca dahi fps yine 1200 civarlarında.

Hayır internet Ms'i etkiler. GPU ise FPS'i. Örnek ben 70 ms ve 1200 FPS alıyorum. Ama bazen ms 1800 olunca dahi FPS yine 1200 civarlarında.

FPS sadece GPU değil işlemci ve RAM'e de bağlıdır.

FPS sadece GPU değil işlemci ve RAM'e de bağlıdır.
Hayır internet Ms'i etkiler. GPU ise FPS'i. Örnek ben 70 ms ve 1200 FPS alıyorum. Ama bazen ms 1800 olunca dahi fps yine 1200 civarlarında.
FPS'i etkilediğini görmedim ama akıcılığa etkisi büyük. CS2'de botlarla oynarken oyun akarken online girdiğimde hissiyat midemi bulandırıyordu mesela.
FPS'i etkilediğini görmedim ama akıcılığa etkisi büyük. CS2'de botlarla oynarken oyun akarken online girdiğimde hissiyat midemi bulandırıyordu mesela.
Anlamamanız normal çünkü öyle bir şey yok.
Hocam, ben de öyle biliyorum ama ısrar ile bana bunu söylüyor bana sayı söylüyor daha akıcı fln demiyor öyle olsa hiç konu bile açmazdım. Diyelim ki dediği doğru benim evim ile onun evindeki fark ne bende daha yüksek alıyor?

Hocam, ben de öyle biliyorum ama ısrar ile bana bunu söylüyor bana sayı söylüyor daha akıcı fln demiyor öyle olsa hiç konu bile açmazdım. Diyelim ki dediği doğru benim evim ile onun evindeki fark ne bende daha yüksek alıyor?
Diyelim ki doğru diye bir şey yok. Yanlış bir şey söylüyor yok öyle bir şey.

Fps üzerinde etkisi olmaz,sadece ping gibi önemli detaylarla oyunun akıcılığını etkiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı