iPhone 15'te türlü türlü yaşanan pil problemleri

Yavaş yavaş toparlanıyor gibi hocam. 🙂
Umarım öyledir 2 hafta aynı kaldı en son apple servisi temiz 17.4.1 yazılımı atıp sıfırladı yedekleme yapmadan uygulamaları elle kurarak hallettim şuan yine ekran kapalıyken düşüyor ama daha az gibi 17.5 yazılımıyla daha iyi olmasını umuyorum. Adam donanımsal bişeyin yok incelemeye gönderme dedi herhalde yok diyorsa yoktur bazı arkadaşlarım sen gönder belki çıkar falan dedide

Not : 4.5 saat ekran süresi %50 şarj gitti az sonra düşük güç moduna alsam herhalde 7-8 saatleri görürüm önceden bu sürelerde pilim %15 falan kalıyodu

Umarım öyledir 2 hafta aynı kaldı en son Apple servisi temiz 17.4.1 yazılımı atıp sıfırladı yedekleme yapmadan uygulamaları elle kurarak hallettim şu an yine ekran kapalıyken düşüyor ama daha az gibi 17.5 yazılımıyla daha iyi olmasını umuyorum. Adam donanımsal bir şeyin yok incelemeye gönderme dedi herhalde yok diyorsa yoktur bazı arkadaşlarım sen gönder belki çıkar falan dedide.

Not: 4.5 saat ekran süresi %50 şarj gitti az sonra düşük güç moduna alsam herhalde 7-8 saatleri görürüm önceden bu sürelerde pilim %15 falan kalıyordu.

Eğer telefonunuzu aldığınız yere verdiyseniz onun yerine Troy'a vermenizi öneririm. Troy MediaMarkt gibi yerlerden daha iyi inceler sorun varsa onarım merkezine gönderir.

Umarım öyledir 2 hafta aynı kaldı en son Apple servisi temiz 17.4.1 yazılımı atıp sıfırladı yedekleme yapmadan uygulamaları elle kurarak hallettim şu an yine ekran kapalıyken düşüyor ama daha az gibi 17.5 yazılımıyla daha iyi olmasını umuyorum. Adam donanımsal bir şeyin yok incelemeye gönderme dedi herhalde yok diyorsa yoktur bazı arkadaşlarım sen gönder belki çıkar falan dedide.

Not: 4.5 saat ekran süresi %50 şarj gitti az sonra düşük güç moduna alsam herhalde 7-8 saatleri görürüm önceden bu sürelerde pilim %15 falan kalıyordu.

%50 şarj ile 4.5 saat ekran süresi çok iyi bir değer, ortalama 8-9 saat arası kullanıma bağlı ekran süresi verecektir tahminen. Şu an ne kadar süre aldığınızı merak ediyorum.

%50 şarj ile 4.5 saat ekran süresi çok iyi bir değer, ortalama 8-9 saat arası kullanıma bağlı ekran süresi verecektir tahminen. Şu an ne kadar süre aldığınızı merak ediyorum.
Gece %38’de şarja taktım sabah okula gideceğim için yaklaşık 6 saat ekran süresi aldım ancak yine ekranı kapatınca şarj düşüyor 17.5 yamasını bekliyorum bugün hücresel ile müzik dinliyorum airpods ile 15-20 dakikada %3 gitti akşam toplamda kaç aldığımı yazarım.

Son durum 17.5 yaması ile daha iyi bugün 14:00’da cihazı şarjdan çektim şuan saat 01:00 şarjım %70 ekran sürem;

%30 şarjda açık ekran 2 saat 46 dakika kapalı ekran 1 saat 20 dakika ( hücresel biraz kullandım + müzik dinledim) onun dışında sosyal medya ve whatsapp kullandım değerler iyi gibi

Muhtemelen böyle şarjım 2 gün gider 100-20 arası sizce nasıl kullanayım ? 100-20 yoksa 80-10 ( 30’dan sonra düşük güç modu açık olacak şekilde )

Dosya Ekleri

• IMG_0084.png
    IMG_0084.png
    117,9 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_0085.png
    IMG_0085.png
    112,8 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Muhtemelen böyle şarjım 2 gün gider 100-20 arası sizce nasıl kullanayım? 100-20 yoksa 80-10 ( 30'dan sonra düşük güç modu açık olacak şekilde )

Hocam şahsen 4 yıllık bir iPhone 11 kullancısıyım, halihazırda ilk aldığım aylardan 2. yıla kadar sürekli 10*100 şeklinde kullanım sağladım. Son 2 yılda'da ortalama aynı değerleri koruyamasamda benzer durumlarda şarj ettim, işim olduğu zamanlarda daha dolmadan çektiğimde çok oldu, telefon ile işim bitti daha şarj %30 40 seviyelerindeykende taktığım çok oldu. Ben eski tip 5W ile şarj ediyordum ilk başlarda çünkü kutu içerisinden çıkıyordu ben 11'i aldığım zaman. Kısaca şahsen 20-80 olayının bir artı olacağını düşünmüyorum, çünkü 4 yıllık iPhone 11 cihazımın pil sağlığı 81 ve 900 döngü olmak üzere idi en son. Normal 20 * 100 şeklinde kullanın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı