İnternet kafe için güncel sistem önerisi

hakanyilmaz28

Femtopat
Daha fazla  
Şu an böyle bir açma düşüncemiz var, babam ile birlikte Ryzen 5 3600 şu an iyi bir düzeyde yeterli mi internet kafe için? Ayrıca internet kafe toplayan insanlar parçaları ucuza nereden temin ediyorlar? Monitör vs ve monitörde ASUS 165 Hz düşünüyorum.

Daha yüksek kar elde etmek için düşük TDP değerine sahip parçalar ile toplamak iyi olur.
Daha çok rekabetçi oyunlar oynanacağı için uygun fiyatlı 144/165 Hz monitörler alınabilir,sistemler de rekabetçi oyunlarda en az 144 FPS verebilecek şekilde toplanabilir.
Kaç adet bilgisayara ihtiyacınız var?
Bütçeniz ne kadar?

Valorant CS'yi 144FPS'de açacak kadar iyi olsun yeter aslında, şu an bulunduğum bölgedeki tüm kafeler Valorant oynayanlarla dolu.

knk belki komik gelebilir fakat 350 ama hani ilk başta 15 17 masa ile başlarım diye düşünüyorum ay ay kazandıkça eklerim sistem
Daha yüksek kar elde etmek için düşük TDP değerine sahip parçalar ile toplamak iyi olur.
Daha çok rekabetçi oyunlar oynanacağı için uygun fiyatlı 144/165 Hz monitörler alınabilir,sistemler de rekabetçi oyunlarda en az 144 FPS verebilecek şekilde toplanabilir.
Kaç adet bilgisayara ihtiyacınız var?
Bütçeniz ne kadar

Şu an böyle bir açma düşüncemiz var, babam ile birlikte Ryzen 5 3600 şu an iyi bir düzeyde yeterli mi internet kafe için? Ayrıca internet kafe toplayan insanlar parçaları ucuza nereden temin ediyorlar? Monitör vs ve monitörde ASUS 165 Hz düşünüyorum.
Bayilik alacaksınız. Reserbayi bkz. Parcaları böyle uyguna temin ediyorsunuz. Sağlam imaj dosyası bulup ccbot ile serverinizi kurmanız lazım. adisyon ve kontrol paneli için pankafe vs gibi uygulama kullanmanız gerekiyor. Güçlü bir server pc si toplamanız gerekiyor. Gerisi size kalmış

Bayilik alacaksınız. Reserbayi bkz. Parcaları böyle uyguna temin ediyorsunuz. Sağlam imaj dosyası bulup ccbot ile serverinizi kurmanız lazım. adisyon ve kontrol paneli için pankafe vs gibi uygulama kullanmanız gerekiyor. Güçlü bir server pc si toplamanız gerekiyor. Gerisi size kalmış
hangi bayilik ile görüşebilirm mesela

Reserbayinin sitesine girip basvuru yapıyorsunuz. Üyelik için gereklilikler var onlar da sitesinde yazıyor. Form doldurup yolluyorsunuz. Herşey karşılandığında işlem tamamlanmış oluyor. Sizin bölgenizde hangi bayi var bilmiyorum
Şuan işlemci ve ekran kartı konusunda yeterli olacak sistem önerinizi alabilir miyim

Şu an işlemci ve ekran kartı konusunda yeterli olacak sistem önerinizi alabilir miyim?

Ne iş yaparsan en iyisini yap. Bu sektörde çok çalıştım. Önceliğin müşteri memnuniyeti olmalı. Kimse küçücük mouse pad de ya da daracık alanda oynamak istemez. Bilgisayarlar arası 50-70 santim boşluk olması sana cok olumlu geri donus saglar. Genel olarak e-spor oyunları oynandiği icin herkesin klavye mouse tutusu farkli. Oturan insanin alaninin olmasi guzel bir şey. Monitör olarak 20 bilgisayarın var ise 10 tanesini en kötü 240 Hertz koymalisın. Kalan 10 tanesi 144 olsa da olur. Böyle ozelliklere takılan çok genç var artık. Eskisi gibi otur oyna olmuyor.
Klavye mouse ve kulaklığı bilindik markalardan almanız kafenizin Premium hissiyatını artıracaktır. (HyperX, Logitech, Razer, Corsair, SteelSeries)
İşlemci olarak ilerleyen günlerde en azından 2 3 sene için yine masraf yapmamanız için Ryzen 5 5600(kule tipi fan takmanız şartiyla, yoksa isinan bir islemci oldugu icin musteriler drop yiyorum diye takinabilir) i5 12400F önermiyorum işlemci ve anakartıyla tuzlu oluyor. Ekran kartı olarak 1660 Ti, 1660 Super rahatlıkla işinizi görecektir. 3000 serisine masraf etmeyin. Kimse ekran kartını %100 olarak kullanmaz genellikle.
Tavsiyelerim bunlar.

Boşluktan kastım oturan birisinin kullanabileceği yüzey alanı. Kusra bakmayın yazım hatası için

Yeni konular

Geri
Yukarı