İnternet sağlayıcı tavsiyesi

Kablonet veya Türknet öneririm. Ben şuan Kablonet kullanıyorum. 100 mbps download, 10 mbps upload alıyorum. 200 lira ödüyorum. Ayrıca yanında televizyon kanalları da veriyorlar. Memnunum.

2 yıla yakın PoyrazNet kullanıyorum önüne gelen değil eskiden de vardı önceden Wi-Fi üzerinden altyapı olmayan yere internet verirdi. Yeni zam yaptılar 6 ay daha zam olmaz. Yeri Gölcük'te bu arada yerine de gittim. PanaNet bilmiyorum ama onlar zam yapabilir daha yapmadılar.
Hatta ben yine araştırıyorum benim PoyrazNet zam geldi diye başka firma geçiş yapan var PanaNet'de oradan öğrenip attım. Bende araştırıyorum bizim grup üyeler var Facebook gibi yerlerde memnun olup yeni zam yapmış daha uygun başka firma varsa geçeceğim yoksa PoyrazNet dolandırıcı bir firma değil kullandım ve çevremde eş, dost ve akraba geçirdim bu firmaya. Ben hangisini kullanırsam ve memnum kalırsam öyle öneriyorum kafama göre araştırmadığım firma öneride bulunmam.

TurkNet öneririm.
TurkNet'de 100Mbps ve altı için bir toplu ödeme yapmaya uygun yapsa geçilir yoksa pahalı firma neden kullansın? Yeni gelenlere ilk 6 ay 199TL bu olay 12 ay yapıp peşin ödeme yapsa ancak mantıklı bir firma olur benim gözümde. Kendi altyapısı olmayan hatlarda pahalı firma ve Gbps internet yoksa da aynı şekilde pahalı fiyatta şu an.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı