"İnternetiniz teknik nedenlerden dolayı taşınamamaktadır" hatası

mryusufcan

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Radyoloji Teknikeri
Merhaba. Superonline'dan geçiş yapmak için başvuru yapıyordum ancak böyle bir uyarı ile karşılaştım. Ne yapmalıyım?
Yeni abonelik başlat diyor ancak o durumda şu anki kesilip yeniden port vs. acmaları gerek değil mi? Ayrıca 970 TL cayma bedelim var onu da karşılamazlar sanırım.

11111.png

@TurkNet Destek Ayşegül Ayni sorunu yasadim bugün ben de Superonline'dan gecis yapmak istiyorum. Altyapim destekliyor fakat ayni uyariyi ben de aldim. Yardimci olabilir misiniz?
Merhabalar, geçiş işlemlerinde mevcut portunuz üzerinden işlem sağlanıyor. Dilerseniz 0850 288 8081 numaralı hattımız üzerinden destek alabilirsiniz.

Merhaba, geçiş işlemlerinde mevcut portunuz üzerinden işlem sağlanıyor. Dilerseniz 0850 288 8081 numaralı hattımız üzerinden destek.

Eski bir TurkNet kullanicisi oldugum icin kendi numaram ile aradigimda destek alamiyorum, eski aboneligimle alakali devam etmeme izin veriyor sadece.

@mryusufcan Siz gecis yapabildiniz mi cayma bedeli yardimi alarak?

Eski bir TurkNet kullanicisi oldugum icin kendi numaram ile aradigimda destek alamiyorum, eski aboneligimle alakali devam etmeme izin veriyor sadece.

@mryusufcan Siz gecis yapabildiniz mi cayma bedeli yardimi alarak?
Özel mesaj üzerinden iletişime geçtim. Oradan bilgilerinizi gönderir misiniz?

Aynı şekilde farklı bir operatörden aldığım hizmeti turknet ile değiştirmek istiyorum. Başvuru yaparken "internet var" seçeneğini seçip mevcut hizmet numaramı yazdığımda "Seçmiş olduğunuz adres için telefon numaranız ve mevcut internetiniz teknik nedenlerden dolayı taşınamamaktadır." hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz ? @TurkNet Destek Ayşegül

Aynı şekilde farklı bir operatörden aldığım hizmeti turknet ile değiştirmek istiyorum. Başvuru yaparken "internet var" seçeneğini seçip mevcut hizmet numaramı yazdığımda "Seçmiş olduğunuz adres için telefon numaranız ve mevcut internetiniz teknik nedenlerden dolayı taşınamamaktadır." hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz ? @TurkNet Destek Ayşegül
Merhaba, farklı bir operatörden bize geçiş fiber hizmet için mi olacak?

Merhaba, farklı bir operatörden bize geçiş fiber hizmet için mi olacak?
iptal ettirmeden gigafibere geçiş yapamıyor muyuz ? sitenizde iptal ettirmeden geçiş yapabilirsiniz diyor fakat '' Seçmiş olduğunuz adres için telefon numaranız ve mevcut internetiniz teknik nedenlerden dolayı taşınamamaktadır. 'İnternet YOK' ve 'Telefon YOK' seçeneğini seçerek yeni bir abonelik başlatabilirsiniz. '' hatasını alıyorum

Geri
Yukarı