iOS 12 Yayınlandı!

Arkadaşlar iTunes üzerinden indiriyorum şu an 3.11 GB olarak indiriyor yanlış mı yapıyorum neden bu kadar fazla görünüyor? iPhone 7 kullanıyorum. Telefonun kendisinden yapmak istediğimde ise 1.51GB olarak görünüyor.
Ben de merak ettim şimdi. Nereden güncellemek daha sağlıklı acaba? Ya da farkı ne olabilir?

Arkadaşlar iTunes üzerinden indiriyorum şu an 3.11 GB olarak indiriyor yanlış mı yapıyorum neden bu kadar fazla görünüyor? iPhone 7 kullanıyorum. Telefonun kendisinden yapmak istediğimde ise 1.51GB olarak görünüyor.
O kadar yüksek gözükmesinin sebebi yazılımı tamamen indiriyor. Telefon üzerinden indirmeye çalıştığınızda yazılım boyutu her zaman düşük oluyor. Benim SE cihazda düşük gözüküyor cihaz içinde güncelleme boyutu fakat ipsw dosyasını indirdim ve 2.85 GB boyutu var.

Update yapmak ve tam kurulum yapmak arasında fark olduğundandır boyut farkı. Yedek almayı unutmayın. En temizi ise yedek alıp iTunes üzerinden güncelleyip yedeği cihaza kurmak olacaktır.

Update ile güncelledim, şu anki izlenimler harika. Klavye de gayet hızlı açılıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı