iOS 12 Yayınlandı!

NookumPie

Gigapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
9
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522594034
Beklenen güncelleme yayınlandı sonunda. iPhone 6'da boyutu 1.37 GB.

f624cae6-39ff-4215-ac7b-d8503f1dd707.jpg

Uzun süredir betada kullanıyordum. Cihaz servisteyken yayınlanması üzücü. :) Zaten bana iOS 12 gibi değil de iOS 11'in tamamen fixlenmiş hali gibi gelmişti. :) Performans sonuçlarını bekliyoruz.

1.37 GB iyiymiş. Ben Golden Master sürümünü 2.34 GB yüklemiştim sanırım.
Forumda İPhone 5S'e yükleyenler vardı. Performans artışı veriyormuş (batarya dışında) şu anda yüklüyorum.
Uygulama açılışları falan biraz daha hızlı batarya performansı da aynı gibi pek fark yok.

Bayağı yavaş iniyor, yüklendikten sonra iPhone 6'daki performans artışlarını yazarım buraya.
Umutluyuz bu güncellemeden, bakalım :)

Arkadaşlar iTunes üzerinden indiriyorum şu an 3.11 GB olarak indiriyor yanlış mı yapıyorum neden bu kadar fazla görünüyor? iPhone 7 kullanıyorum. Telefonun kendisinden yapmak istediğimde ise 1.51GB olarak görünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
iOS 12 Developer Beta 12 kullanıyorum. Bende nedense 2.9GB boyutu var. Temel olarak iOS 10 alınmış o yüzden iOS 11'e göre çok daha stabil.

Arkadaşlar itunes üzerinden indiriyorum şu an 3.11 GB olarak indiriyor yanlış mı yapıyorum neden bu kadar fazla görünüyor. Iphone 7 kullanıyorum. Telefonun kendisinden yapmak istediğimde ise 1.51GB olarak görünüyor.
Hocam ben de iTunes üzerinden kuruyorum 3.11 gözüküyor bende de. Temiz kurumla alakalı bir şeyler olabilir belki. Eski sürümleri de indiriyor olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı