iOS 15.8.2 Netflix indirilmiyor

Alperen92

Centipat
Netflix yeni güncelleme ile iOS 16 ve alt sürümler için deseteği kaldırmış. Benim telefonumda yüklü bir uygulamaydı fakat bayağı yer kapladığını fark ettim. Uygulamayı silip tekrar yüklemek istediğimde telefonumun iOS 16 desteklemediği için indiremediğimi fark ettim. Bunun bir çözüm yolu var mı? Yoksa Netflix efendinin paşa gönlünü mü bekleyeceğiz?

Dosya Ekleri

• photo_5891061544052178688_y.jpg
    photo_5891061544052178688_y.jpg
    90,6 KB · Görüntüleme: 92
Son düzenleyen: Moderatör:
Netflix yeni güncelleme ile iOS 16 ve alt sürümler için deseteği kaldırmış. Benim telefonumda yüklü bir uygulamaydı fakat bayağı yer kapladığını fark ettim. Uygulamayı silip tekrar yüklemek istediğimde telefonumun iOS 16 desteklemediği için indiremediğimi fark ettim. Bunun bir çözüm yolu var mı? Yoksa Netflix efendinin paşa gönlünü mü bekleyeceğiz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belki işinize yarar hocam.

App storeda profilinize tıklayıp satın alınanlara gidin. Orada görünüyorsa indirilmesi lazım.
Bu kısımda da gözükmüyor çok ilginç. Nerdeyse 1,5 yıldır telefonumda bulunan bir uygulama. Benim arkadaşın telefondan benim appstore hesabına girip o şekilde onun telefonuna indirmeyi deniycem. Belki o zaman dediğiniz kısımda uygulama görünür

Yapacak bir şey yok gibi hocam. Tek çözüm uygulamayı internetten. IPA formatında indirip kurmak. Kurulum biraz karışık ama işe yarıyor çoğu uygulamayı indirmiştim bu şekilde.

Bence Netflix ile alakalı, başka güncel bir uygulamaya bakın. Eskiden indirildiyse indir yazmaması lazım .

Bu kısımda da gözükmüyor çok ilginç. Nerdeyse 1,5 yıldır telefonumda bulunan bir uygulama. Benim arkadaşın telefondan benim appstore hesabına girip o şekilde onun telefonuna indirmeyi deniycem. Belki o zaman dediğiniz kısımda uygulama görünür
Bu iphoneda olmayanlar bölümüne baktın mı? Orada kesin gözükmesi lazım.

bende şu an yüklü ama orda gözükmüyor. Diğer uygulamalar gözüküyor tümü kısmında

Geri
Yukarı