iOS 15.8.2 Netflix indirilmiyor

IMG_1327.jpeg

bu şekildr bende

Dosya Ekleri

• IMG_2918.png
    IMG_2918.png
    328,1 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_2919.png
    IMG_2919.png
    105 KB · Görüntüleme: 24
Bu iphoneda olmayanlar bölümüne baktın mı? Orada kesin gözükmesi lazım.
Neden gözükmediğini anladım hocam. Ödemeler bölümünde sorun var diye yeni temiz bir Appstore hesabı açmıştım. O hesaptan daha önce indirmemişim. Tekrar o eski hesabıma girdiğimde dediğin gibi diğer uygulamalar kısmında gözüktü ve indi. Bu kadar saçma bir şey olamaz ya

Neden gözükmediğini anladım hocam. Ödemeler bölümünde sorun var diye yeni temiz bir Appstore hesabı açmıştım. O hesaptan daha önce indirmemişim. Tekrar o eski hesabıma girdiğimde dediğin gibi diğer uygulamalar kısmında gözüktü ve indi. Bu kadar saçma bir şey olamaz ya
Desteğin kesilmesi saçma evet. iPhone 5 bile rahatlıkla netflix kaldırabilirken.. Neyse sorununuzu çözen mesajı çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.

Soru etiketi olarak açmamışım ama çözüm tam olarak burda. Bu tarz sorunla karşılaşanlar bu yöntemi deneyebilirler

Yeni konular

Geri
Yukarı