iOS uyumlu akıllı saat önerisi

Hocam Huawei'nin modelleri olabilir veya Galaxy Watch 3 (ve öncesi modelleri) de çalışır Samsung'un. O bütçede ikinci el SE2 bulabilirsiniz aslında Apple Watch olarak.
Araştırmalarım sonucunda Huawei sanırım biraz ön plana çıkıyor. Xiaomi markasının da güzel modelleri var. Ama daha önce xiaomi tecrübelerim iyi olmadığı için emin olamadım. Huawei watch kullanan arkadaşım müzik değiştirme gibi özellikleri kullanamadığını söyledi. Gerçekten dipsiz bir kuyu istediğim saati bulmak 😂
Ben olsam 1000 TL'ye Huawei Band 8 alırım.
Öneri için teşekkürler fakat köşeli saat istemiyorum.

Araştırmalarım sonucunda Huawei sanırım biraz ön plana çıkıyor. Xiaomi markasının da güzel modelleri var. Ama daha önce xiaomi tecrübelerim iyi olmadığı için emin olamadım. Huawei watch kullanan arkadaşım müzik değiştirme gibi özellikleri kullanamadığını söyledi. Gerçekten dipsiz bir kuyu istediğim saati bulmak 😂

Öneri için teşekkürler fakat köşeli saat istemiyorum.
Anladım hocam ama ben 2019 yılında çıkan saati almazdım yine de siz bilirsiniz.

Guncel modellerde muzik kontrolu sorunsuz calisiyor. Nedense eski modellerde bu sorun var.
Dostum peki Huawei markasının yaptığını Samsung Watch 6 niye yapmıyor. İşletim sistemleriyle mi alakalı?

Anladım hocam ama ben 2019 yılında çıkan saati almazdım yine de siz bilirsiniz.
O da çok doğru hocam. Almışken 2023 yılına yakın bir saat almak güncellik açısından en iyisi olacaktır. Teşekkürler önerin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı