iPad'i projektöre bağlayıp hoparlör yapmak

Cizgilibaykus

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba.
Size bir soru sormak istiyorum YouTube'ta bulamadım bu videoyu.
iPad Air 5 bir tabletim var ve bunu HDMI kablo yardımı ile projeksiyona bağlıyorum ancak projeksiyonun hoparlörü yok. Ben sesi IPad'ten almak istiyorum daha sonrasında Bluetooth üzerinden de ses sistemine aktarmak istiyorum ama HDMI kablosunu taktığımda ses gidiyor. Bir türlü yapamadım. Yardımcı olursanız cok sevinirim. Teşekkürler kolay gelsin 🙏

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
iPad Air 5 bir tabletim var ve bunu HDMI kablo yardımı ile projeksiyona bağlıyorum ancak projeksiyonun hoparlörü yok. Ben sesi IPad'ten almak istiyorum daha sonrasında Bluetooth üzerinden de ses sistemine aktarmak istiyorum ama HDMI kablosunu taktığımda ses gidiyor. Bir türlü yapamadım. Yardımcı olursanız cok sevinirim. Teşekkürler kolay gelsin 🙏
Hocam o nasıl olacak be :D şaka bi yana Ses ayarlarından deneyebilirsiniz onun dışında pek imkanı yok Tableti Bağlıyorsunuz projeksiyonu değil o tarz düşünün

Merhaba.
Merhaba. Bildiğim kadarıyla iPad bunu desteklemiyor, ben de benzer bir duruma çözüm bulamamıştım çünkü. Galiba hoparlör almak dışında bir çareniz yok.

Geri
Yukarı