iPhone 11 128 GB Siyah Alınır mı?

İhtiyaç kredisi ile almayı düşünüyorum.

Evet çok aptalca bir hareket olur. Şu an için iPhone 12 ve S22 arasındayım.

Al 12'yi geç.

1681161730270.png

Yakışıklılık anlamında bile iPhone12 daha iyidir. S22 dedeme benziyor Ultra dışı modellerinin tipini hiç beğenmiyorum :D

Kurumsal kredi kartı bulabilirseniz daha iyi olur aslında ihtiyaç kredisinde ne kadar faiz koyuyor bilemiyorum ama ben kurumsal kredi kartı ile 12 ay faizsiz alabildim.

Android sonrası iOS geçisi biraz sıkıntılı olabilir. Eğer ilk kez kullanacaksanız bütçenizi zorlayıp iyi olan modele yönelin. (12 ve üzerini tavsiye ederim.)

Hocam şirket üzerine alınabiliyor hani tanıdığınız varsa ondan rica edip alabilirsiniz diye bilgi vermek istedim kurumsal kredi kartı için adınıza şirket olması gerekiyor.
Anladım, bilgi için teşekkür ederim ama maalesef bunu yapabileceğim tanıdığım yok. En mantıklısı ihtiyaç kredisi almak gibi. Şuan kararım iPhone 12 den yana. Teşekkürler katkınız için.

Ben bir konu açtım satın al sonra bankadan taksitlendirme seçeneği çıkıyor dediler çıkmadı. Ay sonu maaşı versem 9197 eksik nasıl ödicez kredi çekcem herhalde
Edit : Finansbankta taksitlendirme seçeneği çıktı 3'e böldürdüm.

Kurumsal kredi kartı bulabilirseniz daha iyi olur aslında ihtiyaç kredisinde ne kadar faiz koyuyor bilemiyorum ama ben kurumsal kredi kartı ile 12 ay faizsiz alabildim.
12 taksit nereler yapıyor? Vatan Ziraat kartına 6 veya 8 taksit yapıyor. Ziraat'e 12 taksit yapan firma hangisidir?

Geri
Yukarı