iPhone 11 alınır mı?

Cebimde şarj aletiyle gezerim yine IPhone'yi tercih ederim. 2 sene Xiaomi kullandım hayatımda görmediğim sorunlar yaşadım aldığım için o kadar pişmanım ki.

O sırada 6 yıldır Xiaomi kullanan ben telefon satıcılarına götürdüğümde öyle bir model yok diyorlar.

720p ve IPS ekranı ile zamanında 1300TL'ye satılan GM9 Pro ile bile ekran konusunda yarışamayan bir telefon. Şahsen sunduğu ekran deneyimi başlı başına almamak için sebep.

Peki alabileceğim başka telefon öneriniz var mı 20 k ya kadar bütçem var.

Alınmaz. IPS olmasına sorun yok da; 32 ms 720p olması benim gözümde bütün alınabilirliğini bitiriyor.
Peki alabileceğim başka telefon öneriniz var mı 20 k ya kadar bütçem var.
11'i 2. el düşünüğünüzü varsayarak 2. el S22 öneriyorum, iPhone 13 Pro'ya yakın bir model. Kovalarım derseniz 22K-23K'ya S23 var. Sıfır derseniz de S21 FE Exynos alın geçin, 11'den daha iyi bir model yine.

Merhaba dostlar, malum 2024 yılına gireceğiz ve bütün telefonlar bilgisayarlar kısaca her ürüne veya eşyaya zam gelecek. Babam üniversite kazandığım için iPhone 11 alacak ama 2024 yılında iPhone 11 alınır mı? Veya daha iyi bir telefon var mı? Beni aydınlatırsanız sevinirim, teşekkür ederim.

Evet bütçen yetiyorsa alınabilir ama Pro'ya da Pro Max modelini alırsan senin için daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı