iPhone 11 alınır mı?

CotukMehmeT

Hectopat
Kullandığım telefon (Redmi Note 10S) bugün elim bir kaza sonucu ekranı parçalandı 1 hafta icinde telefon almam gerekiyor ama bütçem çok elverişli değil. Almışken de artık iphonea geçmek istiyorum sizce 11 halen daha alınır mı? (maksimum bütçem 25000)
Ek: Telefonu yaptırabilirim ama masrafı neredeyse ederi kadar olacak.

iPhone 11 alınmaz. Maksimum bütçeniz 25.000 ise Sıfır türkiye cihazı olarak POCO X6 Pro alınır.
Yurtdışı kayıtlı olarak Xiaomi 13 Ultra alınır.
Ben olsam yurtdışı Xiaomi 13 Ultra alırdım.

Son düzenleme:
Kullandığım telefon (Redmi Note 10S) bugün elim bir kaza sonucu ekranı parçalandı 1 hafta icinde telefon almam gerekiyor ama bütçem çok elverişli değil. Almışken de artık iphonea geçmek istiyorum sizce 11 halen daha alınır mı? (maksimum bütçem 25000)

Eskimiş bir cihaz artık. Fakat hala kullanmak istiyorsanız kötü bir cihaz değil.

25kya 2. el iPhone 12 bulabilirsin. Zorlarsan 13 belki.

0 olarak alınmaz 2.elden alınabilir o da fiyata bağlı, IP12 alınabilir illa iPhone şartsa, veyahut Android tarafında S23 FE var.

Geri
Yukarı