iPhone 11'in desteği ne zaman kesilecek?

arasmaras

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI RTX3060 12GB
RYZEN5 5600
32GB RAM
MSI A520
MSI 550W
iPhone 11 almayı düşünen arkadaşımla belirli bir konu üzerinde iddiaya girdik. iPhone 11'in iOS desteği ne zaman duracak diye ve benim dediğim tarih 2026 gibi arkadaşım 2028'den önce kesilmez diyor. Bu konu üzerinde uzlaştık ve ben de forum açma kararına vardım. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Ne kadar daha devam eder diye.

2028den önce kesilmezmiş PAWUWAHWAHWAHWAH telefonu yeni çıktı falan sanıyorlar sanırım. 2019da çıktı telefon 5 yıl oldu koskocaman 5 yıl. 2025 veya 2026da rahmetli olur.

2025'ten sonra maksimum güvenlik güncellemesi alır.

2028'den önce kesilmezmiş PAWUWAHWAHWAHWAH telefonu yeni çıktı falan sanıyorlar sanırım. 2019'da çıktı telefon 5 yıl oldu koskocaman 5 yıl. 2025 veya 2026'da rahmetli olur.

Bende bunu açıklamaya çalıştım fakat iPhone kullanan ortak bir arkadaşımız. iPhone kullanmıyoruz diye bizi cahil yerine koyduğu için bende bu yüzden forum açma isteğinde bulundum.

Bende bunu açıklamaya çalıştım fakat iPhone kullanan ortak bir arkadaşımız. iPhone kullanmıyoruz diye bizi cahil yerine koyduğu için bende bu yüzden forum açma isteğinde bulundum.

Çok kafayı takmayın böyle insanlar Android'den IPhone'ye geçtiklerince verdikleri para çok absürt olduğu için kendilerini avutuyorlar psikolojik olarak çok stabil, efsane kameraya sahip bir cihaz aldıklarını düşünüyorlar tabii 5 yıllık telefona 20 kağıt verince bende psikolojik olarak uzay mekiği aldım zannederim ama maalesef öyle bir durum yok hayal dünyası tamamen elmada elma elmada elma ne elmaymış arkadaş bir olayı yok mükemmel zannediliyor :D

Çok kafayı takmayın böyle insanlar Android'den IPhone'ye geçtiklerince verdikleri para çok absürt olduğu için kendilerini avutuyorlar psikolojik olarak çok stabil, efsane kameraya sahip bir cihaz aldıklarını düşünüyorlar tabii 5 yıllık telefona 20 kağıt verince bende psikolojik olarak uzay mekiği aldım zannederim ama maalesef öyle bir durum yok hayal dünyası tamamen elmada elma elmada elma ne elmaymış arkadaş bir olayı yok mükemmel zannediliyor :D

Benim yerime olayı açıkladığın için teşekkür ederim. İçimdekileri dışa vurdun vallahi.

Arkadaşınla girdiğin iddia oranı neyse 100'le çarp kabul ederse. Keşke böyle adamlar benim çevremde de olsa. Sonra "ben güvenlik güncellemelerini de kast ettim" diye ağlamasın ama :)
11'in desteği eğer sürpriz yaşanmazsa iOS 18 ile bitecek bir ihtimal iOS 19 alır. iOS 19 zor ancak o olsa bile 2026 Eylül'de bay bay.

Yeni konular

Geri
Yukarı